Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mér kezelik ugy a kamaszokat...

Mér kezelik ugy a kamaszokat mint vmi külön állatfajt?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok , és ahogy igy olvasgatom a kérdéseket, mindig ugy bezsélnek a kamaszokról mint vmi álatfajról, és a felnőttek is mintha értenének hozzánk, mintha egy tudomány lennénk. elhiszem hogy ők is voltak kamaszok, de ők nem MI! nem érthetnek meg minket!és ezekután ugy kezelnek mint aki elkapot vmi kórt és ki kéne kezelni belőle minket!!
2009. febr. 8. 13:40
1 2
 11/20 anonim válasza:
93%
én 17 éves vagyok és bezony cigizek iszok sőt még füves cigit is szívtam de nem azért mert lázadoznék és szerintem ezeket a dolgokat meglehet engedni a fiataloknak csak módjával na jó persze a cigit nem mert arra nagyon könnyű rászokni..de egy kis iszogatás nem a avilág vége és ezt szerintem nem lázadozásból csinálják a fiatalok egyszerűen csak jól érezzük magunkat és amíg nem viszük túlzásba,mért ne?
2009. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

én is 17 vagyok. szerintem azért, mert egy külön faj vagyunk..:) én sem dohányzom, nem iszom sokat, stb, de tény, hogy nem egyszerű velünk bánni... és itt kéri mindenki a másik tanácsát, hogy vajon a kamasszal mit lehetne tenni.. hívhatnák akár gyereknek is, akkor valószínű, a kamasz szó helyett nálad a gyerek lenne..:D

egyébként, aki írta, hogy kamaszok ők is voltak, de szemtelenek nem, szerintem ez nem igaz. minden gyerek szemtelen valamilyen szinten. csak a szemtelenség mértéke fejlődött egyenesen arányosan a szemtelenség elfogadásával- a "lazasággal.

2009. márc. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
neem tudnak bánni velünk de olyan aranyosak mikor megpróbálják :D
2009. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja, ha az iszogatást nem lehet, se a cigit, se semmit, akkor mit lehet? Semmit? Érezzük maguknkat örökké sz*rul? mi nem érezhetjük magunkat jól? örüljenek hogy nem szexelünk! (jl van bevallom nem cigizek meg semmi de azért az ital néha egy pici jól esne....:D)
2009. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Hogy ide mennyi baromságot tudnak írni az emberek!

A külön állatfajként kezelés igazából a következő: ha a szülő valamit nem ért meg / nem fogad el a gyerekén (vagy nem akarja!) akkor azt mondja: -Persze, mert most kamaszodsz! Ettől én is hülyét tudok kapni! 17 vagyok és mióta ehez az állatfajhoz tartozom, nem lettem szemtelenebb, csak többet vagyok egyedül és többet gondolkodom olyasmiken amik eddig nem érdekeltek (nem feltétlen a szexre gondolok) Az "alvilági dolgokról" pedig: a cigi a pia (és akár a füves cigi is) ez a nevezetes állatfej lassan felnőtt lesz és ugy érzi ki kell próbálja ez mivel jár, szerintem ezzel semmi baj nincs, baj csak akkor lesz belőle ha az "okos" szülők minden áron tiltják az ijesmit, ha csak annyit mondanak róla hogy a cigi rossz a pia rossz a drog rossz akkor a gyereknek első dolga hogy meg akarja tudni hogy mitől rossz. És ha az "állat" bármi rosszat csinál megverni/nagyon leszidni és megjegyezni: -Persze mert kamaszodsz!

És szülők között tisztelet a kivételnek, akik közé anyukám is tartozik, soha nem azt mondta hogy az ez meg az rossz meg hogy a gyereket a gólya hozza. Amióta az eszem tudom tudom miért nem jó a cigarette az alkohol, talán ezért nem szoktam rá eggyikre se és gimnáziumba járok és 2év mulva egyetemre megyek.

2009. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ezt a bezzeg az én időmbent hagyják már......Az ő szüleik is ugyanezt mondták vsz. nekik!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nyilván minden kamasz egyforma, akármikor is éljen. Én nem nagyon bírom őket, reggel teli van velük a busz, a mobolról üvölt a zene, ezek még fülhallgatóról se hallottak. A helyüket nem adják át, ápolatlanok,zsíros a hajuk és bunkók. Persze anyuci-apuci pénzén megvan a márkás ruha meg a telefon, de köszönni nem tudnak,sohase mosolyognak, csak röhögnek vagy húzzák a szájukat mindenre, nem tudják hogy mit akarnak, csak azt hogy semmi sem jó.

A legtöbbje játssza a fejét, de fogalmuk sincs, hogy hogy kell megcímezni egy borítékot, vagy mondjuk megvenni egy kiló kenyeret.

Na ezért.

2010. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Bezzeg dolgozni azt nem, majd eltartják őket harmincéves korukig.

Akinek cigi meg pia kell ahhoz hogy jólérezze magát, annak meg már régen rossz.

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ezek fogják itt kitermelni a nyugdíjamat, márpedig kénytelenek lesznek...

2010. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Aubrey* ***** válasza:
mert állatok vagyuunk wááááááá:D
2010. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nah ez a kérdés az eddigi talán legjobb, amit láttam itt a GYK-n. c(:


Én is "kamasz" vagyok, és kiborít, hogy a felnőttek már lenéznek minket, hogy mi fiatalabbak vagyunk náluk, meg hogy mi hülyébbek vagyunk. Eh...!


Hülyébbek lennénk? Nem hiszem... Egy csomó felnőtt kérdezget a gyerekétől olyan dolgokat, amik már a modern kor eszközeihez tartoznak, de már baj ha nemtudjuk hogy mi a külömbség az üregi- és a mezei nyúl között.

Például, múltkor lecseszett apám, hogy miért nem tudom a pl. Mohácsi-vész dátumát.

Bezzeg, amikor én mondom meg neki, hogy mi az az e-mail, meg, hogy mi az az input/output...

És mégis mikor fogom én azt hasznosítani az életben, hogy a Mohácsi-vész mikor volt?! Mikor lesz nekem erre szükségem? Szerintem soha.


A lényeg, hogy a felnőttek ok nélkül néznek le, és b*szogatnak minket, lényegében ugyanannyit tudunk, mint ők, csak ők az olyan dolgokat tudják mint ami 1000 évvel ezelőtt volt, mi meg a "jelent".


Remélem érthető.

2010. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!