Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha nem húzok bele a tanulásba...

Ha nem húzok bele a tanulásba abba kell hagynom a zenélést:' ( Van valami praktika? 13L

Figyelt kérdés

Anyukámnak elment az esze... Tavaly 4.5 volt az átlagom idén viszont az új tantárgyak miatt csak 4.3 és anyukám azt mondta, ha nem javulok vissza, abba kell hagynom a gitározást, az éneklést, a rajz azért maradhat, mert később szeretném majd a képeimet értékesíteni. Hogyan tanuljak jobban? Vagy hogyan magyarázzam el neki, hogy ez egy kicsit nagy elvárás?

13L


2011. febr. 13. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Na hát, megáll az ész! Ez nevetséges...


De ha ennyire fontos anyukádnak, akkor húzz bele, tanulj minden napra, jelentkezz felelni elsőként, kérj szorgalmikat...mást nem tudok tanácsolni...

2011. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem javítsd ki,nem olyan nagy ügy!
2011. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Tanulj többet. Anyukád a legjobbat akarja neked, úgysincs más dolgod csak tanulni.
2011. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4.3 nem annyira sok, ott már több 3-as is becsúszhat.. Gondolom ezért akarja anyukád, hogy jobban tanulj. Ahogy az első írta nincs más megoldás, csinálj sok szorgalmit, legyél stréber és nyalj be a tanároknak (sokat el lehet azzal érni) és akkor jobb lesz az átlagod, akár ugyanannyi tanulás mellett. Milyen suliba akarsz tovább tanulni? Ha ilyen művészeti beállítottságú vagy, ahogy írtad és a jövődet is így képzeled el, akkor leülhetnél anyukáddal és megbeszélhetnétek, hogy neked a jövőd szempontjából fontosabb a zene és a rajz, mint pl. a matek. De ahhoz komolyan is kell gondolnod, hogy a művészet lesz a jövőd, és rengeteget kell gyakorolnod, mert ha most elhanyagolod a sulit emiatt, később már nem lesz esélyed áttérni. Viszont, ha csak hobbi szinten megy a rajz meg a zene, mert élvezed, akkor sajnos bele kell törődnöd, hogy első a tanulás, a kötelesség és csak utána a szórakozás.
2011. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még nem néztünk ki konkrét iskolát, de valószínűleg keresünk egy zenetagozatos gimit
2011. febr. 13. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:
*suliban *továbbtanulni
2011. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Énekléstől,rajzolástól eltiltani??

Hát ez nevetséges..

nem értem anyukádat.. tanuljál aztán kész.

2011. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De tanulok ezerrel, napi 2-3 órát, de igazán csak gitározással tudok kikapcsolódni, az énektanárnő pedig számít rám a fellépéseken:'(
2011. febr. 14. 17:09
 9/10 anonim válasza:
húú mekkora hatalmas rontás! 2 tized??? hogy lehet valaki 5,4 alatt??? :D
2011. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4.0 felett simán jó, 3.8 alatt az igazán vészes, és képzeld, a 7.es félévi átlagom 3.8 volt, az évvégi 4.6 pedig nem is csináltam semmit, egyszerűen figyeltem órán, néha még a házit is elsunnyogtam :D persze ezt nem ajánlom :D
2011. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!