Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tettessek beteget?...

Hogyan tettessek beteget? Vagy van egyéb ötlet? :/ 13L

Figyelt kérdés

Szombatra meghívott minket apukám legjobb barátja disznóvágásra:S De én nagyon nem akarok menni, minden csupa vér lesz és nem akarom élve látni azt, akit majd később megeszek. De a szüleim azt mondták, nem maradhatok otthon, mert az egész család jön (nagynéni, nagybácsi, unokatesók, nagyszülők). Mit tegyek? A telken, ahol a disznót ölnék nem tudok bemenni sehova, mert a disznóól meg az istállók vannak csak ott:P

13L


2011. febr. 17. 21:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
mond h fáj a hasad :D
2011. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Már tavaly is voltunk disznóvágáson, annyi volt a válsz, hogy "kibírod":P
2011. febr. 17. 21:29
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Én régen azt csináltam mikor nem akartam valahova menni hogy forró vizes palackot nyomtam az arcomhoz és amikor bejöttek a szüleim bedugtam a takaró alá és eljátszottam hogy lázas vagyok :D
2011. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy elhinnék, hogy lebetegedtem, mert pénteken koncertem lesz szombat este meg barátnőm szülinapja:( Sehogy se jön össze:P
2011. febr. 17. 21:50
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Hát tudom, hogy felnőttként nem ilyeneket kéne, hogy irjak neked, de én tiniként egyszerűen nem mentem, ha nem akartam. És nem azért, mert mindent rámhagytak, hanem azért, mert ha nagy ritkán behisztiztem valamin, hogy márpedig én disznóvágásra nem megyek (pl.), akkor oda traktorral sem lehetett elvontatni. Mert mit csinálnak, elvisznek erővel? Volt, hogy apu ilyenkor meg akart verni, és kergetett a kertben.... De én voltam a gyorsabb. Szóval egyszerűen ne hagyd magad, ha ennyire nincs kedved hozzá.

Szerintem a disznóvágás gusztustalan, megértem, hogy meg akarsz lógni.

2011. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Anyu most is itt üvöltözik velem, hogy márpedig illene elmennem... Mire? Gyilkolásra?-.-" Amúgy nem komikus: Egy vegetáriánus, állatvédő barátnőm szülinapja lesz aznap este>.<
2011. febr. 17. 21:56
 7/27 anonim ***** válasza:
44%

Bárcsak mehetnék helyetted.

Én imádom,finom kaják,jó nevetések minden ami kell.

Amúgy meg mond meg hogy nem mész és kész.

2011. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem igazán értem hogy nem tudsz bemenni sehova. Hol fogjátok feldolgozni? A szabad ég alatt? Ezt nehezen tudom elképzelni. Ha valóban nincs más épület akkor menj be az istállóba, maradj a kocsiba, legrosszabb esetben a telek legtávolabbi sarkába és fordulj el. Akkor nem kell látnod ahogy megölik a disznót.
2011. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nincs épület, mert csak kinyírják szegényt azon a kicsi telken és viszik a pár km-el odébb lévő feldogozóval ellátott telekre:P
2011. febr. 17. 22:15
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
Akkor szerintem maradj kinn az utcán addig és mond meg nyíltan hogy nem bírod a látványt. Vagy esetleg kérd meg szüleidet, hogy te eleve oda mehess ahol a feldolgozás lesz. Mikor már szét van szedve akkor nem vészes olyan mintha bemennél a henteshez.
2011. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!