Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves fiú babysittere...

10 éves fiú babysittere leszek. Most fogunk először találkozni, vigyek neki valamit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 21:02
 1/10 anonim válasza:
45%

hány éves vagy? :D

Erről most egy film jutott eszembe :D

2010. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

10 éves az egyik fiam, róluk azt kell tudni, hogy még nagyon gyerekek. Mármint a 10 éves fiúk általában.

A fiamnak a kedvence a kártyázás. Nagypapa megtanította snapszerezni. Egy pakli magyar kártya nem egy nagy összeg, de remek játék! Sokféle egyszerűbb játékot is lehet vele játszani, imádná!

2010. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem kellene. Legfeljebb a második találkozásnál. A báttyám fia pl rá se nézne egy kártyára! Ő a számítógépes játékokért van oda! Bevallom én imádtam, imádok kártyázni. És neked is tudnod kell kártyázni. Hiszen egyedül mit kezdene vele? Először tapasztald ki, hogy mi az érdeklődési köre. Lehet, hogy egy kisautónak örülne a legjobban, vagy egy társasjátéknak, vagy egy rajzkészletnek.
2010. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Vigyél neki egy kis csokit, valami édességet, semmi mást, szerintem. :) Vagy még valamit, ami sláger most, pl. fingerboard (kis gördeszka, amit az ujjával irányít), ilyen rajzfilmes dolog, ilyesmik, a megismerkedéshez ennyi elég, aztán majd ha kikönyörög valamit a kirakatok előtt. ;)
2010. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha egy csokit viszel, az bőven elég.
2010. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Vigyél neki egy tábla csokit.:)

Utána majd viszel ha úgy látod,de most ha nekem valaki 10 évesen egy kártyával,pc játékkal állt volna elő,nem tudom mit csináltam volna ,szerintem "hamis' mosoly,és hop be a szekrénybe.

De ha egy focilabdát adott volna valaki azt hiszem a lába hegyét is megcsokóltam volna.Innen látszik,hogy

menniy féle ember van mér 10 évesen is.A csokival nagyot nem tudsz tévedni,de mégis kedves voltál.


Egyébként jó,hogy van aki még tud bébysittert fizetni.

14/F

2010. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Ja a fingerboard az nagyon klassz.Annak szerintem örülne meg egy csoki.14 évesen nekem adna valaki ilyet is olyan boldog lennék.Bocsi a 14 éves fiú vagyok.Már leírták előttem is a csokis cuccot,bocs.
2010. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok.

Kisebb, 3-5 éves gyerekekre vigyáztam már.:)

Nem tudom, minek örülne, de itt a szülő véleménye is számíthat, hogy a csoki egészségtelen:S (ilyen is volt már).

Annyit tudok róla, hogy jár valamilyen edzésre és rajzszakkörre is.

A kártya jó ötlet, engem is tanított a nagypapám:)

sajnos már nem tudok vele kártyázni.:(

2010. ápr. 12. 22:48
 9/10 anonim válasza:

uhh...magyon sajnállak...hidd el,már én sem tok kártyázni egy nagyszülőmmel sem.


sztem vegyél neki vmi rajzeszközt,vagy kosárlabdát,társast stb

2010. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél neki rajzoláshoz való kis készletet.Annak bizos örülne.17 évesen mész bébysitterkedni?

Van aki hivatalosan ez a munkája és nem tud elhelyezkedni (vállság meg minden).Érdekes.:)

Remélem minden rendben lesz és örülni fog neki.

2010. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!