Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mellyik iskolát választanátok?

Ti mellyik iskolát választanátok?

Figyelt kérdés

a.: Nagyon jó iskola,de mivel a lakhelyemtől messze van kollégiumban kellene laknom.Távol a szüleimtől,a nagyit és az unokanővéremet csak egy hónapban egyszer láthatnám.+semmi ismerős ebben az iskolában


b.Ez sem rossz iskola.De ez mivel nincs olyan messze,busszal járhatnák.Napi 25perc.+sok ismerős...


Nemtudok dönteni.:(


2011. nov. 5. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ mennyire vagy jó tanuló és mit akarsz utána kezdeni az életeddel. Ha tovább akarsz tanulni, akkor talán a jobbik sulit kellene választanod. Bár a kevésbé jó iskolából lehet jobb osztályzatokat tudsz tovább vinni.
2011. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
+a kollégium nagyon szép..Medence is van...Szinte olyan, mint egy szálloda
2011. nov. 5. 12:34
 3/13 A kérdező kommentje:
Az átlagom kb 4-es
2011. nov. 5. 12:35
 4/13 anonim ***** válasza:
sztem ha nem rosszabb a 2. akkor az
2011. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
a helyesírásodat elnézve ne az erősebbe menj..
2011. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
szerintem az erős iskolába menj. A tanulás szempontjából az a 4 év nagyon fontos, ne pazarold egy gyenge iskolában az időt, soha nem tér vissza. A jó iskolában általában kevesebb idő megy el a fegyelmezésre. Sok új, jó ismerős lesz. Talán hétvégenként haza tudsz menni majd.
2011. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam tavaly, én a "gyengébb" sulit választottam. (igazából nem gyengébb, hanem a másik az egy elit suli volt) Az én 2. sulimnak azonban nem volt kolija, így reggel 1 órával elõbb kellett volna kelnem... Én nem bántam meg a döntésem, mindkét suliba felvettek volna. Én a helyedben a 2.-at választanám, ha nagyon vonzana. 15/L
2011. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Úgy értem, az 1.-t. 15/L voltam.
2011. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2,
2011. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első!!
2011. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!