Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szóljak róla anyáéknak vagy...

Szóljak róla anyáéknak vagy valakinek hogy tudom?

Figyelt kérdés

Nemrég megtudtam,hogy a nagyim a bankba a nevemre betett 20.000.000 forintot!Nem tudom,hogy mióta van ott,de azt sem ,hogy ennyi pénze van a nagyimnak.Jó,elég jól élünk,nem kell könyörögjek,ha szeretnék valamit,de azért na...Lehet,hogy még a szüleim sem tudnak róla,a tatám fecsegte ki ezt is véletlenül,de nem tudom,hogy most mit csináljak...

De nem értem,hogy miért tett be ennyi pénzt a bankba???

És hogy vegyem ki a pénzt bankból?

14 l


2011. febr. 27. 22:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagymamám is tett félre nekem, az öcsémnek és anyuéknak is fél-fél millió forintot, én a 18. születésnapomon kaptam meg, de előtte is tudtam róla.

Szerintem a nagymamád azért tette félre neked, hogy ha majd elindulsz az életben, tudj esetleg lakást vásárolni és hasonlók.

Szerintem ne firtasd a dolgot, ha eljön az ideje, úgyis szólni fog róla és megkapod.

L/23

2011. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem veszitek észre,hogy ez a poszt kamu??
2011. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Dehogynem, de azért csinálhatunk úgy mintha komolyan vennénk, nem? Mert ez így mégis murisabb. Nézd ez a Vespás szál egészen feldobta a történetet. Én várom a többit, de lehet most elszúrtad az egészet. Persze még jöhet a bizonygatás, hogy dehogyis meg komolyan.
2011. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 vagyok. Nekem is tett a mamám az ÉN NEVEMRE be a bankba pénzt amikor megszülettem és az unokatesómnak is így kb. 11 éves koromra összegyűlt 350 000ft. Tudtak róla anyáék és én is. Akkor odaadta a mama tegyük be a bankba persze anyáék elköltötték vettek rajta hűtőt én meg nem kaptam belőle egy fityinget sem. pedig jó lett volna...

Anyáék is raktak nekem pénzt a továbbtanulásomra de az is lejárt és azt is sikerült elkölteni nekik... Tehát kérdezd meg a nagyidat, hogy igaz-e és ha igen beszéld meg vele, hogy ne mondja el a szüleidnek mert ha nem mondta el anyudéknak akkor biztos oka volt rá. De vigyázz mert ha véletlenül meghal a mamád akkor lehet, hogy ez a pénz szőrén-szálán eltűnik. De lehet ,hogy csak viccelt veled a tata.

2011. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
jajj de örülnák 20 milliónak...:)
2011. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nincs unokatestvéred nem kell ezen a pénzen osztozni? am. ha a mamád már akkor berakta amikor megszülettél akkor kb. 1300000Ft kamat van már rajta.
2011. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
jaj persze, mert a nagyidnak biztos van 20 milliója amit csak neked akar és x éve gyűjtöget...ebben a helyzetben, Magyarországon? bocs, de én ezt nem nem veszem be. ha igaz, ha nem, akkor se.
2011. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Irtam nektek,hogy kamu az egész.Kiváncsi volt ki ugrik a témára.Álmodik a nyomor.Én is szoktam ábrándozni,hogy milyen lenne ha lenne 20-30 millám.
2011. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ne akarj még felnőni hidd el lesz még bőven lehetőséged a felnőttet játszani. Az a pénz a jövődre a lehendő gyerekeid jövőjére van hogy semmibe ne szenvedjetek hiányt. Becsüld ezt meg nagyon.
2011. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
hova jutott a világ...inkább örülnél neki hogy van ennyi pénzed...én csóró vagyok van kb összesen 20 forint a nevemen...
2011. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!