Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmondjam apának vagy esetleg...

Elmondjam apának vagy esetleg más valakinek? Vagy inkább tartsam magamban?

Figyelt kérdés

Azt hiszem,hogy anya megcsalja apát :SS .

Már kb 3 hónapja ezt gondolom,mert folyton sms-ezik,telefonál meg mindig hirtelen el kell mennie,mert valami "fontos" dolgot elfelejtett.Egyszer,amikor sokáig smsezett később megnéztem a telefonját,hogy kinek írt olyan sokat,de kitört mindent.Egyszer hétvégén reggel csak én meg anya voltunk itthon és szerintem anya azt hitte,hogy még alszok,mert az egyik barátnőjével beszélt telefonon és olyanokat mondott,hogy nem azért lett vége,mert összevesztek,hanem a gyerekek miatt,meg hogy így jobb lesz mindenki számára,mert engem is(itt az én nevemet mondta) biztos megviselne,ha kiderülne meg hasonlókat.Ez volt 1 hónapja kb. és én azt hittem,hogy vége,kész,minden megy tovább.De 4 napja egyedül jöttem haza a suliból és egy kicsit felmentem a városba,mert megakartam nézni egy cipőt.Amikor benéztem egy cukrászda ablakán,akkor ott ült anya egy sarokrésznél és apa egyik legjobb barátjával beszélgetett és nem éppen egy baráti beszélgetés volt.Amikor este megkérdeztem anyát,hogy mit csinált ma,csak annyit mondott,hogy itthon volt és főzött.

Nem tudom,hogy most ezt elmondjam vkinek vagy inkább nem?


2011. jan. 8. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy??? Szerintem beszélj anyukáddal. Mindenképpen vele először. Mondd el neki mit láttál stb. és mondd hogy ne hazudjon mert úgysem hiszed el ha tagadja. Ezt mindenképpen meg kell beszélned vele, neki meg apukáddal mert itt a te életed fog legjobban megváltozni(HA (13-15 éves vagy). Ha idősebb akkor nem lesz nehéz annyira feldolgozni. De mindenképpen beszéld meg anyuddal.
2011. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mondd meg, hogy láttad.
2011. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.
2011. jan. 8. 16:55
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha letagadja akkor mit csináljak?azután meg tök ciki lesz,mert úgysem fogja elmondani sztem...
2011. jan. 8. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy láttad és hogy ne tagadja mert úgysem hiszed el. És hogy ennyivel tartozik neked ha már egyszer megszült téged. Ha ezek után sem mondja el az igazat akkor pedig mondd meg neki hogy ha nem beszél akkor elmondod apukádnak.
2011. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezd meg anyudat,hogy nem volt-e véletlen a héten abba a cukrászdába,mert azt hallottad,hogy nagyon finom ott a süti vagy valami hasonló.

Ha letagadja akkor mond azt,hogy:

"tényleg anyu,pedig mintha téged láttalak volna a sarokba xy-nal..."

Én biztos valami hasonlót tennék aztán ha nem reagálna bemennék a szobámba vagy faggatnám tovább.

Amúgy mondanám azt is,hogy ne üsd bele az orrod,mert majd anyud és apud elintézni,de rossz azt nézni,hogy anyukád csalja apádat,velem is ezvolt.

Már elváltak én aput választottam..és anyuval találkozni nem akarok!Tesóim találkoznak vele,de az utcán is elmegyek melette egy sziával aztán ennyi.

Amúgy nekem kicsit kompikáltabb volt,szóval nem úgy volt,mint veled..de szerintem megérthető a reakcióm..

de ne apuddal beszéld meg,előszőr mindenképpen anyuddal.

2011. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én pont ebben a helyzetben vagyok,csak apa csalja anyát.fogalmam sincs mit tegyek,nagyon kivagyok.:(
2011. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Állítsd kész tények elé anyukádat, de ne támadóan. Szimplán közöld vele, hogy hallottál egy beszélgetést korábban, amiről Ő biztosan nem tud, hogy hallottad (telefonon a barátnőjével), illetve, hogy láttad XY-nal az adott cukrászdában, és Te úgy ítéled meg, hogy nem éppen baráti beszélgetés volt, amit láttál. Kérd meg, hogy ne tagadja le, ha az van, amit gondolsz, csak legalább irányodban tisztázza a helyzetet. De arról biztosítsd, hogy nem Te leszel az áruló, csak egyszerűen tudni akarod. Legyen annyi önbecsülése, hogy őszintén elmondja neked, mi a szitu, ha már egyszer láttál, hallottál ezt -azt.

Valami hasonlót Én is átéltem 18 éves koromban. Akkor csak azt vettem észre, hogy Apu heteken át alig jár haza, kimaradozik, éjszakázik, bepiálva esik haza hajnalban stb., Anyu pedig szó nélkül tűri. Évekkel később kiderült, hogy Anyu megcsalta, és Apu megtudta. De megbocsájtotta neki idővel. Anyu amiatt vallotta be nekem, mert éppen szakítófélben voltam az akkori pasimmal (22 éves voltam akkor) egy harmadik fél miatt, és Anyu megpróbált meggyőzni, hogy nem érdemes a biztosat lecserélni a bizonytalanra, és magával kezdett pédálózni. Hát köszi....

2011. jan. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne szólj bele. Ebből a telefonbeszélgetésből amit hallottál, kiderül, hogy anyud, mégha megbotlott is, tudja mit veszíthet és nem akarja felrúgni a családot. Kikalandozza magát, aztán ennyi. De ne te borítsd a bilit.
2011. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!