Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányotokat este hány...

14 éves lányotokat este hány óráig engednéd le pl. csak a ház elé tavasszal és nyáron?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
este 7 ig max
2011. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ház elé én 10-ig leengedem,mert maximálisan bizom benne,és ha elakar menni akkor 9-ig szoktam elengedni,de tudom,hogy hova kivel,és még soha nem élt vissza a bizalmammal.Ha egyszer meginog a bizalmam akkor vége és ezt tudja és maximálisan be is tartja.nekem lányom van.
2011. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem úgy volt, hogy általánosban 8ig, 9.-ben 9ig, 10.-ben 10ig, stb. 18 éves korom után meg már nem volt korlátozás... kicsit rosszul is esett, hogy nem hívtak hol vagyok már :P
2011. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
9
2011. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A ház elé? Pl ha nyár van és vannak nagyobb unokatesói is, akár hajnalig is. Igaz,én huszonéves vagyok, de nyáron, volt hogy 11 -ig beszélgettem a nagyobb unokatesóimmal a házunk előtt.
2011. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Iskola időben 9-ig. Nekem másnap reggel ne nyervogjon, hogy korán kell kelni :)


Nyáron 10-ig. De tényleg csak a ház elé :P



Megjegyzem nekem 8-ig haza kellett érnem bármikor! (télen 6-ra) mikor gyerek voltam.

2011. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Ház elé 12-ig is akár,de ha jó környék akkor máshova is,de ne legyen egyedül.
2011. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Az én anyukám elég engedékeny, de 13-14 évesen hétköznap 10-re kellett hazaérnem, hétvégén meg akármikor. A barátommal (azóta a férjem) voltam, bízott bennünk, így gyakran 3 után estünk be (de olyan is előfordult, hogy nem otthon aludtunk).


A fiam 4 éves, és szerintem érettségtől függ. A ház elé 10-ig engedném (akkorra érjen haza), máshová fél 10-ig. Természetesen alhatna a barátainál, az ő barátai is itt, és ha buliba menne (amiről tudom, hogy hol van, kikkel), és tényleg megbízható lenne, éjfélre kéne hazaérnie.

Ha egyszer is átver, késik, stb. akkor elbúcsúzhat egy időre a kimenőtől. :)

2011. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Már 15,5 éves, de igazából én el szoktam engedni hétköznap is, bár legelőször amikor elment hétköznap,és hajnal 2-re ért haza, akkor másnap aludt az iskolában, és ezzel a példával rá is jött hogy inkább máskor nem megy..

Igazából, 14 éves korától én már nem szabályoztam, úgy érzem hogy egy érett lány, és magától is el tudja dönteni hogy mi a jó neki.Persze erre a hajnal kettes példa után jöttem rá.Persze ezeket azért engedem, mert ötös tanuló, ha nem lenne jó tanuló akkor fújhatná az egészet..Szerintem korrektül meg lehet egyezni a gyerekkel,csak a bizalom.Persze én nem is szeretek lemaradt bepunnyadt szülő lenni, ezért sokszor elhív pl szoliba, vagy a barátnőivel.. stb :-) Elég jó kapcsolatot ápolunk.

Ezt azért írtam le, hogy ha valaki nem bízik a gyerekében, akkor tök mind1 hogy tavasz vagy tél, akkor sem fogja tovább leengedni Őt.

42.N

2011. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
82%
Én 14 éves lány vagyok és hát én nyáron jónak látom az este 9, tavasszal pedig a 8 órát. A haveri társaság miatt meg minden. Én nem vagyok az a rossz tini fajta, nem iszom, nem cigizek, nem drogozok semmi károsat még csak alkoholt sem iszok, még ki sem próbáltam és nem is tervezem. A fiúkkal is max csók, más nem (magasabb pont), de van néhány zizi lány aki megy a fiú után és hopp terhes. Az osztálytársam is 8.as és már vagy 100an átmentek rajta. És az egyik ismerősöm is 14 éves a 8 abortusza volt. Ki hogy ismeri a gyerekét ahhoz kötötten engedje ki este.
2011. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!