Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehetne megszervezni?...

Hogy lehetne megszervezni? Tökéletes 14. születésnapi partyt szeretnék!

Figyelt kérdés

Hamarosan fogom ünnepelni a 14. születésnapomat, amelyre 10 főt hívhatok meg.

Milyen jó programok, játékos feladatok, vetélkedők, stb. vannak, amelyek beváltak? Ki, hogy szervezi a buliját? Milyen ételekkel, rágcsálni valókkal?


2011. márc. 5. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nyáron tartom majd egy nagy 14es bulit :)

Bá rén jóval több főt hivok meg ,de ezt igy nem lehet leirni ... :D

bevált játék: üvegezés,osztályba minden bulin előkerül... film ilyenek. a többség dönt :D

kaja, szenyák chips torta fagyi

innivaló cola,narancs ilyenek :D

2011. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

let's dance!

én is nyáron leszek 14, de mivel a szüleim még sajnos nem engedik az ilyen bulis bulit :D én kint tartom a szabadban... baseball-ozunk egy nagyot és vége is:):(:


de lehet hogy addig meggyőzöm


ja és szerintem is üvegecskézettek, felelsz-merrszezzetek :D

2011. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi fővel nem lehet bulit tartani...max üvegezni meg tévézni.
2011. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem olyan általános értelemben vett bulit (tánc, alkohol, stb.) tartok (sosem tartottam olyat), hanem egy kis torta, sütemény, rágcsálnivalók, cola, fanta, stb.


Mivel vidéken élünk, kertes házban, ezért szabadtéri programokat is szívesen olvasok!

2011. márc. 5. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Én a 14.szülinapomat egy haverommal együtt tartottam, aki aznap lett 19. :))

az egyik osztálytársáéknak van egy party-háza, és ott buliztunk.:)))

Voltunk vagy 18-an, ebből 4 embert ismertem. :) de nagyon jó volt, táncoltunk iszogattunk, és akiket ott ismertem meg,azok közül 6-an a szinte legjobb barátaim már :DD plusz ott ismertem meg a barátomat is. :$:D

2011. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnapelőtt [4.-én] volt a szülinapom, és tegnap tartottam [az egyik felét, majd még jövőhéten, meg 2 hét múlva is ünneplem valakikkel xD]

Nálam az volt, hogy bent a központban találkoztam a barátnőimmel [mi összesen 12en voltunk], aztán beültünk egy helyre és ittunk cappuccinot, forrócsokit, stb..-t, aztán elmentünk egy másik helyre pizzázni, aztán hazamentünk hozzám, ettünk tortát, sokat beszélgettünk, üvegeztünk, meg álhívással felhívtunk pár emberkét :$

Szóval semmi különös, de nagyon jól éreztük magunkat!! Szerintem ne tervezd el előre, hogy mit fogtok csinálni, mert úgyis azt csináljátok majd, amihez a többségnek kedve lesz. :) Szerintem az ilyen dolgok spontán jönnek. :D


14/L [mostmár :))]

2011. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Az én 14. szülinapomat a haveroméknál tartottam, nekik nagy házuk van + szüleik elmentek aznap.. :D


Voltunk kb. öten-hatan, volt sör, bor, pezsgő (+ energiaüccsi és kóla keveréshez), volt egy kis chips, vízipipa...


az lett a vége hogy felmásztunk haverommal a tetőre a kb. függőleges falon.. :DDDD jó volt.


14f

2011. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!