Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok, ha anyukátok...

Mit csinálnátok, ha anyukátok ilyen sms-t kapna apukátoktól?

Figyelt kérdés
Most volt szülinapom,1 nap különbséggel anyáétól,mindketten új telefont kaptunk.Anya új számot kapott hozzá,én pedig az ő régi számát használom hozzá.Másnap jön egy sms,apától:Nagyon szeretlek Téged,csak Te kellesz nekem,Neked viszont más valaki kell és ez nagyon fáj és dühít.Apa gondolom nem írta át a telefonjában anya számát,és erre jött.Ez tegnapelőtt volt.Nem szóltam senkinek,nagyon sokkolt,ti mit tennétek?Anyáék olyan heti 1-2-szer kapnak össze,de kis dolgokon,volt egy időszak amikor szinte minden nap durva üvöltözés,csapkodás volt itthon.Ilyenkor anya mondta apának hogy dögölj meg,meg hasonlók,annyira szörnyű volt de ennek úgy néz ki vége,viszont ezt nem tudom mire vélni.Nem nagyon szeretném tőlük megkérdezni,most mit mondanának?:/
2011. márc. 6. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
majd maguk között megoldják, ne szólj bele
2011. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Azt hiszem, én visszaküldeném apámnak azzal a kiegészítéssel kezdve, hogy "azt hiszem, ezt nem nekem szántad" és aláírnám, anyámnak szintén továbbítanám, azzal a kiegészítéssel kezdve, hogy "azt hiszem, apa ezt neked szánta". Ennél jobban viszont nem másznék bele, de azt hiszem, ezt megtenném.
2011. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Apukádnak küldeném vissza, hogy nem anyudnak küldte. Elég ha ő furán érzi magát, és érzi, hogy talán magyarázkodnia kell neked. Ha anyudnak is elküldöt, ő bemérgelődhet apudra, hogy rossz helyre küldte, azt elkerülendően vele nem tudatnám, hogy én kaptam az üzit. Szóval apudnak szólj. Ha nem szólsz neki abból is balhé lehet, mert lehet vár anyudtól reagálást, de nem kap mivel nem is tud róla, így aztán az is kiderülne, hogy te kaptad meg és akkor még téged is belekevernek a balhéba, hogy miért nem szólsz, vagy akármi.

Szóval apudnak szólj !

2011. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem apukádnak küld vissza az sms-t és írd alá hogy"anya helyett én kaptam.

Ha apukád akarja elmondja részletesen neked mi a baj...

2011. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Megmutatnám én is anyukámnak azzal, hogy ez neki jött, ez csak rájuk tartozik.
2011. márc. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Ne anyudnak mutasd meg ! Apudnak, ő küldte rossz helyre, ő javítsa ki. Anyud megharagudhat rá emiatt több okból !

Majd írd meg mit csináltál jó ?

2011. márc. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!