Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit csinálnátok, ha...

Szülők! Mit csinálnátok, ha kamasz gyereketek alkalmakkénti vizipipázásáról tudomást vennétek?

Figyelt kérdés
betegen az internet elé rohannátok, hogy mindent elolvassatok róla? eltiltanátok a gyereket a társaságtól?
2011. márc. 9. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés hogy milyen sűrűn csinálja, és hogy mit rak a vizipipába. Egy sima vizipipa nem káros, tesómnak is van, 18 évesen vette, szoktuk néha használni.

Ja meg fontos kérdés hogy mennyi idős a gyereked.

Ha aggódsz, nézz utána a vizipipának, káros-e és mennyire stb... Ha te is megbizonyosodsz róla hogy annyira nem káros, vagy egyáltalán nem, nyugodtabb lehetsz és csak arra kérd meg a gyereked hogy sűrűn ne használja. :)

22/L

2011. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ mire használja a vízipipát. Mert nem törvényszerű, hogy füvezésre használja. Ha meg arra... Amég nem viselkedik hülyén tőle, én nem piszkálnám. Sőt. Próbálnám rávenni, hogy otthon csinálja, hogy szem előtt legyen, ne valami csatornában, lépcsőházban...
2011. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Kedvesen akartam válaszolni, de látom, te vagy a kamasz.

Jó tanács, máskor ne szuggesszíven tedd fel a kérdést, ("betegen az internet elé rohannátok") mert irritáló.

Na. Egyébként nagyon nem szólnék. Ha nem engem nyaggatna szénért, dohányért, nem izgatna a dolog, nekem is van kettő pipám. Illetve javasolnám a szipkavédő használatát, mert orvoshoz sem szívesen cipelném, ha benyelne valami makacs herpeszt.

De ettől még messze vagyok, a fiam még csak 1 éves.

2011. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
4%

jól eltángálnám a kis mocskokat fakanállal!

és egy hétig takarítanának


76/L

2011. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Én 13 éves vagyok és anyukámat nem zavarja, hogy kb. havonta összegyűlünk a barátaimmal
2011. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Zavarna, nem tudok azonosulni a mai tinik értelmetlen, és önpusztító életformájával. Mivel én is kibírtam a tinikorom baromságok nélkül, ezért ezt a gyerekemtől is el fogom várni, a vízipipáról meg megoszlanak a vélemények, van aki szerint pont olyan káros mintha dohányozna. Elbeszélgetnék vele, tőlem nem kapna erre pénzt.

24/N

2011. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Abból a szempontból sokkal jobb, mint a dohányzás, hogy "rituális" tevékenység, tehát nem csinálja minden nap, és közösségépítő ereje van. Eltiltani semmiképpen nem érdemes, mert csak dacot vált ki, és valószínűleg onnantól titokban csinálná, aztán még jobban aggódhatnál.
2011. márc. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

A vp nem káros,a cigi már az. Mondhatjuk úgy,hogy ízes füst. Én nem tiltanám,baja nem lesz belőle.

16L

2011. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Aki annyira azt állítja, hogy nem káros legyen szíves olvasson már utána, kapásból az első 3 honlap, amit a google kiadott ezzel kapcsolatban a káros élettani hatásait sorolja...
2011. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

igen, valóban nem vagyok szülő de az ő válaszukra voltam/vagyok kíváncsi mert nyilván egy 16 éves, aki szintén csinálja ezt megengedné a saját gyerekének is...:)


köszönöm a válaszokat, a tiltás valóban nem lenne helyes, de akkor mégis mi?:)

2011. márc. 10. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!