Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért váltott ilyen hirtelen...

Miért váltott ilyen hirtelen a 13 éves lányom?

Figyelt kérdés

Eddig hatalmas Mika rajongó volt, együtt voltunk a bécsi koncertjén. Ez volt 1 hónappal ezelőttig. Már 8 éves kora óta gitározik, van egy saját akusztikusa, eddig azt pengette, most viszont az apja elektromosát nyúzza éjjel-nappal. Teljesen megváltozott az ízlése, Green Day, P!nk, Avril Lavigne, valami megjegyezhetetlen nevű 30-as számmal... Megmaradtak a régi barátai is, de újabban egy hasonló stílusú fiúval és lánnyal van, velük nincs semmi bajom, rendesek, illedelmesek, együtt zenélgetnek a garázsban. Akkor van a baj, mikor este 8-9 óra körül akarja próbálni az új szólót, nem engedem neki, ő meg mindjárt leül az akusztikussal, és belekezd egy szívszaggató dalba. A régi ruhái közül már szinte egyiket, se hordja, rosszul van a régi fényképektől, amiken még "cukin" van. Mihez kezdjek, olyan hamar meg lehet bántani.

38N


2011. márc. 7. 20:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Egyezik a story. :)
2011. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jah, akkor sorry.
2011. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Lehet azért írta oda hogy "új suli", hogy ne akard hogy felismerjen :D

De szerintem tuti hogy a te lányod :). Megegyezik a kor, a stílus stb.

2011. márc. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Lehet, de én nem ellenzem a barátait, csak ezt a hirtelen ingadozást.
2011. márc. 8. 15:16
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is nagy Green Day és P!nk rajongó vagyok:)

Nekem is nem rég változott meg az izlésem.Az előtt Miley Cyrus-t meg ilyesmiket hallgattam:)

Most jutott el a kamaszkorba:)

Addig nincs baj míg P!nket hallgat és még ha meg is érti a szöveget és, hogy mit akar azzal közölni:)

Ne aggódj:)

13/L

2011. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kamaszodik ami ezzel jár kitartás csak pár év és vége lesz.
2011. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

én 11 éves koromig shakirát ribanckát(rihanna) meg tokaji panziót(tokio hotel)-t hallgattam

aztán 11 évesen elkezdtem kóstolgatni az olyan banádkat mint: TANKCSApDA, AC/DC, MetallicA

azóta 13 éves koromra kialakult egy ízlésem, amelyben a punk rock-tól a melodic death metal-ig minden megtalálható, gitározni kezdtem kb 11 éves koromban, és elkezdtem rockerként öltözni: zenekaros póló,pulcsi Converse, fekete csőnaci

pc-t szertnék később, nyáron lesz fültágítóm, hajam hosszú

szerintem nem fogom kinőni, valószinűleg a lányod is ilyen lesz, örülj neki, hogy nem lett plázap!csa^^

13/f

2011. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Az apja is tetkós, nekem se lesz bajom vele, ha varrat magára valamit, csak jól fontolja meg. Amúgy nem nevezi magát rockernek, csak rockosnak. Az egyetlen, amit nem engedek meg neki, az a fültágító, nyárra neki is lehet majd orrkarikája:)
2011. márc. 10. 20:45
 19/19 anonim ***** válasza:
szerintem hallgasson motörheadet :)
2011. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!