Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért váltott ilyen hirtelen...

Miért váltott ilyen hirtelen a 13 éves lányom?

Figyelt kérdés

Eddig hatalmas Mika rajongó volt, együtt voltunk a bécsi koncertjén. Ez volt 1 hónappal ezelőttig. Már 8 éves kora óta gitározik, van egy saját akusztikusa, eddig azt pengette, most viszont az apja elektromosát nyúzza éjjel-nappal. Teljesen megváltozott az ízlése, Green Day, P!nk, Avril Lavigne, valami megjegyezhetetlen nevű 30-as számmal... Megmaradtak a régi barátai is, de újabban egy hasonló stílusú fiúval és lánnyal van, velük nincs semmi bajom, rendesek, illedelmesek, együtt zenélgetnek a garázsban. Akkor van a baj, mikor este 8-9 óra körül akarja próbálni az új szólót, nem engedem neki, ő meg mindjárt leül az akusztikussal, és belekezd egy szívszaggató dalba. A régi ruhái közül már szinte egyiket, se hordja, rosszul van a régi fényképektől, amiken még "cukin" van. Mihez kezdjek, olyan hamar meg lehet bántani.

38N


2011. márc. 7. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves anyuka, csak ezután jön a java.Serdül a lányka, engedd szabadjára a fantáziáját, csak akkor szólítsd meg dolgokért, ha valami nagy-nagy butaságot akarna elkövetni. Egyébként természetes jelenség. Nekem is lányom van. 13 éves korától 20 éves koráig volt mit tapasztalnom.
2011. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszodik... :) Nekem is volt sok "stílusváltásom", de ezt 1-2 év alatt kinövi. Türelem és megértés a legjobb. :)
2011. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ma volt az egyik legmeglepőbb húzása: a rockabilly-s ruhakollekciójához a pink, pöttyös köröm...Szerencsére piercing vagy tetkó eszébe sem jutna:)
2011. márc. 7. 20:46
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én két évvel ezelőtt voltam 13,de nem emlékszem,ogy ennyire megváltoztam volna akkor. Nálam a serdülés 13 éves koromban inkább abban nyílvánult meg,hogy egyre igényesebb lettem,és divatos ruhákban jártam. Az ízlésen változtatni úgy sem fogsz tudni,sőt talán még hatni sem rá,de azért szerintem beszélgess vele ezekről a dolgokról.
2011. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Támogatom, amiben csak tudom, de nem nagyon szeretne velem beszélgetni:(
2011. márc. 7. 20:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző 15 éves lány vagyok.Én is sokáig így voltam,nem voltam hajlandó beszélni anyuval,mert úgy gondoltam,hogy már mindent tudok,amiről tudnom kell. Aztán késöbb rájöttem,hogy azért még is csak jó lenne egy beszélgetés,mert külömben nagyon eltávolodok anyukámtól. Ebben az időszakban nehéz minket kezelni,de szerintem Ő is belátja egyszer,hogy milyen jó volt Veled a koncert meg minden. :)
2011. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a 30-as nevű zenekar nem a 30 seconds to Mars véletlenül?:D


Egyébként szerintem ne szólj bele,majd kialakul később a saját zenei izlése,nekem is van olyan,hogy egyik nap még ez tetszik,a másik nap meg az.

2011. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves koromban kezdtem el heavy metalt, goth-ot és még egyéb mások számára sátánista zenéket hallgatni. 15 évesen csináltattam meg az első piercingemet, utána 1 éven belül a többi hármat. Egyiket például az orromba, mint a bikáknak. Acélbetétes bakancsban jártam évekig, és minden hétvégén a Rocktogonba vagy a WigWamba buliztam. Kinőttem belőle, normális, ép felnőtt lettem. Egyáltalán nem bántam meg, sokszor még hiányzik is. Akkora szám volt, mint a bécsi kapu, és megtanultam megvédeni magam. Ha zavar ez a dolog, beszéld meg a lányoddal. De inkább ez, mint hogy p*csarázós legyen. Így legalább megtanulja megvédeni magát, és hidd el, hamar ráfog jönni, hogy ez nem kell neki. Szinte minden tini kinövi.
2011. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2011. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem, mi 20 éve ugyanott lakunk, de jó tudni, hogy nem csak az én lányom ilyen:)
2011. márc. 7. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!