Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások miről tudnak állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások miről tudnak állandóan beszélni a párjukkal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mindig kifogyunk a témából, olyankor jön a kínos csend, és annyira ciki.

Eddig az összes kapcsolatom ezért ment szét. Pedig nem vagyok ennyire unalmas ember, a barátnőimmel mindig van miről témázgatni.


2011. okt. 29. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2011. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na latod enis mindig ettol felek! :( kivancsi vagyok a valaszokra :(
2011. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jó kapcsolatban , ha nincs miről beszélni, akkor jól esik a csend, és nem kínos.tehát, ha kínos csendek vannak, akkor nem illesz össze az illetővel.Persze egy kapcsolat elején még normális.Én például a kapcsolatom elején, csak sztorizgattam, hogy jobban megismerjük egymást.
2011. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pár napja vagyunk együtt. De mint írtam, mindnél ez volt.

Mi is sztorizgatni szoktunk :)

2011. okt. 29. 17:41
 5/9 mogyorósmákosrétes ***** válasza:
Ha nincs beszédtéma, dugjatok. Tényleg.:D
2011. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
meséld el neki a napodat vagy kérdezd az övéről
2011. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó kapcsolatnál olyan nincs hogy nincs miről beszélni.Akkor mi lesz később?

Persze az elején más mert még nem ismeritek egymást vagy nem mondtok még el csomó mindent a másiknak.

Ilyenkor el kell mondani a napodat, régi sztorikat, keres közös témát

2011. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nap eseményei alap, abból mindig termelődik új.

Ezen kívül bármiről, de tényleg bármiről. Tömegközlekedés, emberek viselkedése, sport, evolúció, hit, kvantummechanika, böfögőverseny, öltözködés.

2011. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolónak adok igazat. Én ismerek egy lányt aki bár nem a barátnőm hanem csak a barátom, de nagyjából ugyanaz csak nem dugunk és csókolózunk. És azt akarom mondani hogy sokszor van az nálunk hogy csak a kuss van de mégsem kínos. Sőt, sokszor kellemes érzés hogy nincs duma. Sokan meg csak pofázni tudnak ami szintén nem kóser.
2011. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!