Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Bocs hogy ide írom de érdeems...

Bocs hogy ide írom de érdeems new yorkba-menni? és milyen helyeken tudnak magyarul is beszélni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
érdemes menni, magyarul nem beszélnek! nincs akkora magyar közösség. meg amúgy sem tartanak össze.
2011. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Igen!!!!!! Oda érdemes csak igazán kimenni!!! És minél előbb tedd is meg!!!!

Egyébként beszélnek magyarul, legalább is ahol én jártam mindenütt, é mindenütt van magyar közösség! Az egy dolog hogy nem nagyon összetartóak, de itthon sem!! Segíteni segítik egymást!!! NEW YORK/ Brooklyn, Flathbus, Williemsbourg, Monsi Monro, Quins,Long Island, Manhattan, / Mindenütt vannak magyarok!!!!, és az ott lakók közül is nagyon sokan beszélnek magyarul !!!/ De azért egy kis angolt tanulj!!!! Ne ess kétségbe !!!! Én egy szót sem tudtam angolul mikor kimentem, és láááám mégis elboldogultam jó pár évig!!!!!

2011. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Infinity_39 válasza:
2011. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 winben válasza:

Siman! Nagyszeru varos, nagyszeru, baratsagos emberek, nagyszeru tarsasag, igenyes kornyek, gyonyoru nok! :)


En eppen most vagyok idekinnt, eppen 1hete, meg 5 napom van hatra hazamenesig.


Ha nem tudsz angolul semmit sem, akkor nagyon-nagyon bevallalosnak es talpraesettnek kell lenned, hogy egyaltalan kijuss. Magyar kozossegrol celzottan nem sokat tudok...de sztem ha kijossz ne magyarokat keress, hanem vegyel metrokatyat es vedd nyakadba a varost! Talalsz itt mindenfele nemzetisegut, rengeteg kinait, feketet, olaszt, brazilt...kesz kavalkad. Es altalaban mindenki segitokesz! Nagyon jo, en nagyon elvezem...ma az oceanparton alaposan le is egtem. :D

Nameg mindenhol klima van, sikerult meg is faznom egyben, nameg az Irene hurrikan is jott... nagyon-nagyon kalandos volt az eddigi!


Ha vagy eleg bevallalos es a minimumot tudod angolbol akkor csak ajanlani tudom a varost! Kesz elmeny! :)

2011. szept. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha vásárolni akarsz márkás ruházati cuccokat,-most érdemes kimenni .Most kezdődött a nagy árleszállítás.Ruhaneműt ne vegyél.Kisgagyóba pólóba menjél.Két nagy bőröndöt vigyél.Az út árát részben kitudod árulni itthon. Jó utat.
2011. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Így inkább Angliába érdemes, ott vannak magyar kolóniák, munkásszállók, még olyan munkahelyek is (raktár, üzem, pékség...), ahol csak magyarok dolgoznak/laknak. New York szerintem jobb, de ott angolul is kell tudni. Angliában viszont már van olyan, hogy itthonról is felvehetsz munkát, és könnyebb hazajárni is, közelebb van!

New York fordítva van: Ott bármihez van okleveled, és tudsz angolul, saját vállalkozásból megélhetsz, de nincs ilyen kiszervezett robotmunka.

2011. szept. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Így inkább Angliába érdemes, ott vannak magyar kolóniák, munkásszállók, még olyan munkahelyek is (raktár, üzem, pékség...), ahol csak magyarok dolgoznak/laknak. New York szerintem jobb, de ott angolul is kell tudni. Angliában viszont már van olyan, hogy itthonról is felvehetsz munkát, és könnyebb hazajárni is, közelebb van!
2011. szept. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!