Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korra tudnak a...

Mennyi idős korra tudnak a babák folyamatosan-érthetően beszélni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
ez mindenkinél más, de általánosságban a lányok hamarabb és tisztábban kezdenek beszélni mint a fiúk...én pl már egyévesen folyékonyan beszéltem és verseket mondtam, az öcsémnél meg meg voltunk ijedve, hogy miért nem beszél még 3 évesen se folyékonyan és tisztán. Azóta ő is ugyanúgy vermondó versenyeket nyer mint én :) csak neki több idő kellett, meg oviban járt egy évig logopédushoz, hogy ne legyen beszédhibás. A 4 éves unokaöcsém szavait sem nagyon értem meg... szóval csak türelem :)
2009. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

TEljesen változó...

Keresztlányom 2,5 éves most, a nyáron még semmit nem értettem abból, amitmondott, most karácsonykor már sokmindent, de még mindig voltak nem érthető dolgok:-)

2009. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!