Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az anyám?

Figyelt kérdés

4,9 az átlagom,de most matekból kaptam egy 3-ast.Erre tök nagy cirkuszt csapott,hogy biztos azért kaptam,mert tanulás helyett a barátommal voltam,meg minden.Nem tehetek róla,hogy ez az anyagrész nem megy -.-"

Meg most is elkezdte,hogy addig nem találkozhatok a párommal,amíg ki nem javítom a 3-ast...de nem érti meg,hogy matekból nem lehet felelni -.-"""

De mindig ezt csinálja,mondja,hogy én mindent elmondhatok neki,de ha mondok vmi olyat,ami nem tetszik neki,akkor rögtön elkezd üvöltözni.

15.L


2011. márc. 14. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Atyaúristen! Mikor én jártam iskolába még nem vették ilyen szigorúan a 3-ast. Bár úgy látszik más szüleim vannak.
2011. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Első vagyok. Nekem is sokat kellett tanulnom és megkövetelték a szüleim is, hogy tanuljak, de nem csináltak cirkuszt 3-asért. Bár rosszabb jegyért sem.
2011. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden anya ilyen. Félt és a legjobbat akarja neked,csak néha ez átmegy egy bizonyos határon és később talán ő is megbánja a kirohanásait. Sajnos nálunk még a mai napig úgy van(pedig 26 éves nemsokára 2 gyerekes asszony vagyok:)),hogy ha csak a jót mondom el neki,még abban is talál valami kivetni valót. Ez van,nem tudsz mit csinálni ha ilyen típus. Jobb,minta egyáltalán nem is érdekelnéd.
2011. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Félt,de ez már durva.

Szerintem bírd ki,nemhiszem,hogy rosszat akar.

De ha ugy ismered,simán beszéld meg ha olyan a helyzet.

megjegyzem majnem 14 vagyok,de örülök a matek 3asnak... (nagyon nem megy :((((( .)

Kitartás,és beszéld meg vele ;)

2011. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz hogy túlzás amit csinál de biztos vagyok benne hogy nem akar rosszat. Sőt a legjobbat akarja neked. Beszéld meg vele hogy igyekezni fogsz de azzal hogy rád telepszik csak hátráltat és hogy szükséged van egy kis mozgás térre akkor talán a tanulás is jobban menne. Egy tini nem igás ló hogy az élete csak tanulásból álljon ahogy ezt sokan hiszik. Ők is emberek és szükségük van lazításra pihenésre. Ha egy emberre túl sok terhet teszünk előbb utóbb össze fog omlani.
2011. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szard le... nem nagy dolog hogy kaptál egy 3-ast, főleg hogy 4,9 az átlagod
2011. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!