Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak engem dühít egy kicsit,...

Csak engem dühít egy kicsit, hogy ennyire igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nem vagyok irigy csak kicsit dühös. Az van, hogy most leszek 9-es. Az egyik volt osztálytársam 3-4-es átlaga volt. 80 pont alatti felvételit írt. Azt a gimnáziumot jelölte meg elsőnek, amit legjobban szeretett volna. Aztán módosított és a másodikon megjelölt gimnáziumot tette elsőnek. Ott fel is vették, de az anya bement abba a gimibe, amit elöször elsőnek jelölt meg, és most mit olvasok? Hiába vették fel abba az iskolába, amit a tanuloi modosító lapban csak másodiknak jelölt meg. Most ez így igazságos? Mert szerintem nem. És azért nem irigységből beszélek, mert felvettek a megye egy legjobb ( ha nem a legjobb) gimnáziumába. Csak az zavar, hogy én 80 pont felett megírtam a felvételít mindig jeles tanuló voltam, és ő egy kis protekcioval már be is jutott egy gimnáziumba. Nektek mi erről a véleményetek? Mert szerintem ez igazságtalanság, azokkal szemben akik becsületesen tanulnak.
2011. júl. 1. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Üdvözöllek a való világban.

Hány ilyen lesz még...

2011. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Miért irigykedsz? Foglalkozz a saját dolgaiddal.
2011. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mondom nem irigykedek, mert én egy sokkal jobb gimnáziumba kerültem.
2011. júl. 1. 22:19
 4/17 anonim válasza:
91%
Ne idegesítsd magad rajta, mert még nagyon de nagyon sok ilyen lesz az életed során.Tudom, hogy nehéz de fordítsd el a fejed ha ilyet látsz.Nem lehet mindenki becsületes sajnos.
2011. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Ki mondta,hogy az élet igazságos?Majd ha felnősz ennél fájdalmasabb dolgokkal is szembesülni fogsz.
2011. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az élet igazságtalan, de ennyire?
2011. júl. 1. 22:23
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Ennyire,sőt...
2011. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Első vagyok, ennél sokkal jobban.

Amúgy pedig nem a te problémád, hanem a protekciós gyereké, aki ki tudja, h akart-e egyáltalán oda menni, vagy a szülei erőtették, azon kívül kérdéses, h egyáltalán megállja-e a helyét.

2011. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
miért a 60 pont rossz?
2011. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is a magad dolgával törődj inkább, az élet nem fenékig tejfel! Egyébként meg, ha Téged olyan jó gimibe vettek fel, akkor kapd elő a nyelvtan könyvet, nézegesd át a helyesírást, és ne mások dolgával foglalkozz. Szép nyarat!
2011. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!