Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, fiúk! A ti szüleitek...

Lányok, fiúk! A ti szüleitek milyen zenét hallgatnak? És ti?

Figyelt kérdés

Az enyémek Kárpátiát, meg ilyesmiket.:DD

Én a pop, poprock, r&b, lightosabb rock, ....ilyemiket szeretek.


2011. márc. 18. 10:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok kamasz, de az én szüleim, vagy mulatóst, vagy 50 éves táncdalt.
2011. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én pedig, pop-rock, diszkó.
2011. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem válogatósak. Mindketten meghallgatják, ami a rádióban megy, bár apukám át szokta venni mostanában a Kossuthra, mert a két nagy kereskedelmin vagy folyton ugyanazokat nyomják, vagy a mostani divatzenéket, és azt nem szereti. Apukámról tudom, hogy az Abbát, Boney M-et és a Kárpátiát szereti. Anyukám a Kárpátiát nem bírja, de ennek inkább az lehet az oka, hogy tesóm is folyton azt hallgatja, és már unja. :D

Én meg mindent hallgatok, ami tetszik, ezt máshogy nem tudom behatárolni. Komolyzene, The Hives, Supernem, Nightwish, System of a Down, Marilyn Manson, Zorall, Tankcsapda, Alvin és a mókusok, Quimby, Metallica, mindenféle filmzenék, sorozatok betétdalaiból is szoktam szemezgetni....

2011. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Én:Disco,House,Pop,RnB.(enrique iglesias,freak,Justin Timberlake,Akon,David Guetta,Usher,Ne-Yo,Far East Movement)

Anyu:Cserháti,Lady Gaga(!!)

Apa:Lady Gaga(!!),meg minden féle ami megy a nóta tévén.-.-'


14L

2011. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Apum többnyire azt hallgatja, ami megy a rádióban (elég idegesítő, főleg autóban), aztán még ABBA-t, Boney-M-et meg ilyen régebbi zenéket is. Anyum inkább az ilyen nyálas zenéket szereti, mint Enrique Iglesias, Robbie Williams, meg én nem tudom mik, és még magyarokat, mint Edda, Republic.

Én többnyire rockot vagy metált, néha popot hallgatok.

16/L

2011. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

apa az mindenevő...ami megy a neo fm-en ( régebben sláger rádió)


anya meg inkább nóta meg mulatós de ő is halgassa ami megy a rádióban mert egésznap bevan kapcsolva :D


én meg metal összes fajtája + rock legfőképp de azért mást is meghallgatok :-)


18f

2011. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

én hát szinte minden félét meghalgatok.

apa hát nem is tudom ő inkáb kék dunát halgat xD anya pedig szereti azokat amiket én :)

2011. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

szüleim Varga B. Tamást, Ismerős Arcokat, apukám még nemzeti rockot, én meg Green Day, My chemical romance, 30seconds to Mars, Bruno Mars, Mika, The Asteroids Galaxy Tour, Péterfy Bori:)

13L

2011. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Apa(43) Egészséges fejbőr, Kárpátia, Romantikus erőszak, Edda, Dinamit, Pokolgép, Deák Bill, Tankcsapda, HIT stb. Anya(40) inkább a lágyabb zenéket, főleg a nyolcvanas évekből.

Én Marilyn Mansont, Slipknotot, Kornt, Miyavit, Kárpátiát, Systemet, Tankcsapdát, komolyzenét, Lacrimosát, Evanescencét.

15/L.

2011. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktak zenét hallgatni, de leginkább a 60-as, 70-es évek pop zenéit kedvelik.

Én metált hallgatok

16/l

2011. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!