Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, fiúk! A ti szüleitek...

Lányok, fiúk! A ti szüleitek milyen zenét hallgatnak? És ti?

Figyelt kérdés

Az enyémek Kárpátiát, meg ilyesmiket.:DD

Én a pop, poprock, r&b, lightosabb rock, ....ilyemiket szeretek.


2011. márc. 18. 10:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

én: Jrock,Jpop,Kpop

apa: ő a divatzenéket szereti :D

anya: nem nagyon hallgat zenét,ha igen akkor azt amit én :D

2011. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Apum elég sok mindent szeret pl. Koncz Zsuzsa, Ghimyes, Hobo, Presser, Dors, Queen, Csík zenekar stb.

Anyum inkább a meditálós, megnyugtatós, relaxálós zenéket szereti.

Én sok mindent:) Én is szeretem a relaxálós, meditációs zenét, de mostanában kezdem megszeretni a népzenét is. Pl. a Csík zenekart, vagy ami kevésbé ismert, de nagyon jó, a Veszelka Kommandó (érdemes rákeresni neten). Alapvetően pedig a mai zenéket részesítem leginkább előnyben pl. Shakira, Madonna, Avril LAvigne, Simple Plan, David Guetta, Rihanna, Pitbull, Hooligans, BNF stb. De vannak a régebbi zenék, amik elengedhetetlenek ahhoz, hogy jó hangulatom legyen, ilyen pl. Bikini, Piramis, Ákos, Fenyő Miklós 1-2 dala stb, szóval a nagyobb slágerek.

15/L

2011. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Offthewall válasza:

Nagyon örülök, hogy ennyi válaszban előbukkant a Kárpátia :D


Az én faterom nem látom sűrűn zenét hallgatni ha igen ami megy a rádióban mint aláfestés, de nem szereti csak lusta elkapcsolni vagy azt hiszi hogy nekem bejön Xd amúgy edda, kárpátia, horváth charlie, vagy ilyesmik azt hiszem.


Anyám meg ilyen chilles lounge-os szarokat amitől kevésbé elmebeteg vezetés közben, itthon nem sűrűn szokott, norah jones ilyesmi :D


Én ha csak zenét hallgatok akkor Fankadeli, Kárpátia, Ismerős Arcok, VBT, fejbőr, romantikus erőszak, hungarica, Radical hungary stb. de ha bulizni akarok akkor niylván nem Ismerős arcokra szoktunk. Swedish house mafia, Tiesto, stb. mint bárki más(?)

2011. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Anyám latint,Apám is.[Apám spanyol,anyámmal megszerettette a kultúrájukat,zenéjüket,mindent:D]

14/L

2011. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

fater coronitát hallgat, meg dokk clubos zenéket.

coronitába kidobó, és megszerette :D azelött deák billt hallgatott. mongyuk még most is.


anyu ilyen relax meg new age meg f.sz tuggya milyen zenéket.


én elsősorba reggae, ragga, rap. de mindent meghallgatok az AC/DC-től a csík zenekarig.

2011. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
jah és 19/f vagyok
2011. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Szüleim:opera,jazz,klasszik,lightosabb zenék pl. Sting, meg apum néha benyomja a metált is.

én: alter,progresszív rock,tecnho

2011. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
53%
Általában kemény rockot hallgatunk. A gyerekeink is örökölték a "rockerséget", így nincs vita, éppen mi dübörögjön otthon.
2011. márc. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Apukám az új felesége miatt mostanában ilyen arab zenéket hallgat (felesége hastáncol, és az ő hatására :D), anyukám elég meglepő. Konkrét bandát/énekeseket nem tudok, csak az AC/DCt. Február 1-jén megszűnt a rádióban a 88.3 (a fekete zene kedvelőinek :DD), ott ilyen feka zenék mentek, főleg rapp (ha valaki nem tudja) és azt hallgatta, amíg nem volt.

Én főleg rockot és rappet hallgatok, de szeretem a punkot, a Rock and Rollt és a metalt is.

2011. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kifelejtettem, hogy anyukám szereti Sub Bass Monstert, a Kárpátiát és a Kispál és a borzot.
2011. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!