Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szülőket nem is érdekli...

A szülőket nem is érdekli hogy miket csinálnak a lányaik?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok egy átlagos lány, nem drogozok nem cigiek, jól tanulok, szeretek csinosan öltözködni, de hát vannak a korombeliek közül akik internetre mindenféle pózolós képet kiraknak, lefekszenek mindenkivel, a discokban meg máshol drogoznak, lógnak... stb csak azt szeretném kérdezni hogy a szülők nem foglalkoznak a gyerekeikkel? mert hát azért nekem is megvan a baráti köröm, persze normálisak.
2011. márc. 20. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyu velem foglalkozott, de nem volt sok dolga, mert minden ilyen távol állt tőlem. Anyósom viszont pont az ellenkezője, neki van egy tini-lánya, teljesen letojja magasról, mit csinál a kiscsaj, és pont ilyeneket. Ha szólunk neki, nem érdekli, azt mondja, biztos hazudunk, még a géphez sem hajlandó jönni, hogy megnézze, milyen képeken van rajta a lánya a neten 12 évesen, egy szál bugyiban pózolva. Neki a pasizás fontosabb. Sajnos vannak ilyenek :(
2011. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát de ezek a tinilányok egy tiniribik:S:(
2011. márc. 20. 19:06
 3/11 A kérdező kommentje:
bár azért téged is sajnállak:(
2011. márc. 20. 19:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a kiscsajt sajnálom, mert még nincs esze ahhoz, hogy felfogja, mit csinál, az anyja meg nem magyarázza el neki, hogy ezt később még megbánhatja, hogy ilyen képeket tesz nyilvánosságra. Sajna én nem szólhatok bele, hisz nem az én gyerekem.
2011. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát engem biztos kidobtak volna otthonról ha ilyeneket csináltam volna..:( bár tényleg rossz lesz neki
2011. márc. 20. 19:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég, ha megnézed ezt az oldalt is, kitűnik belőle a gyereknek csak jogai vannak, hogy ne ordítson mindent megadnak neki. Aztán meg később, mert liberálisan nevelünk és ne tiltsuk mert rosszabb lesz, minden meg van engedve, gondolva ez a jó módszer.Hány kérdésnél olvastam általános iskolás iszik, dohányzik, később füvezik, nem probléma, sőt még pénzt is adjunk rá. Innentől nem kell csodálkozni, a szülő feladata lenne az is, hogy a saját tekintélyét kiépítse a gyereke előtt, ergo a gyerek felnézzen rá, és tudja, hogy jót akarnak neki. Persze ehhez foglalkozni kéne vele és nevelni, ami manapság luxus...
2011. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
pont ez a baj... pl én tudom hogy nekem kötelességeim is vannak az életben.. egyébként mi az az ergo?
2011. márc. 20. 19:55
 8/11 anonim ***** válasza:
ergo- vagyis (legegyszerűbben)
2011. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
természetesen érdekli a dolog a szülőket, megpróbálnak tenni is ellene, de a gyerekek szerint az, amit a szülei mondanak az gáz az gyík az nyomi stb.
2011. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy bonyolult és össze tett kérdés. Egyrészt sajnos vannak olyan szülők akik nem foglalkoznak eleget a gyerekeikkel és ezek a tinik így próbálják magukra felhívni a figyelmet. Viszont ott van az érem másik oldala a dacos akaratos kamaszok akik lázadoznak a világ ellen és azt hiszik amit tesznek menő, hogy folyton nekik van igazuk és senki ne szóljon bele az életükbe. Ha a szülő mond valamit akkor támadásnak veszik. Ilyenkor kell a legerősebbnek és a leghatározottabbnak lenni még akkor is ha nagyon nehéz. Idővel majd hálásak lesznek amiért így tettünk.
2011. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!