Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves fiúkat mi érdekli...

12 éves fiúkat mi érdekli gépezés helyet mit csinálnak szabad idejükben? Unalmas órákat hogy lehet még eltölteni?

Figyelt kérdés
VAGY NINCS MÁS PROGRAM ?
2011. máj. 3. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hangszer? Mondjuk szaxofon? :D
2011. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam súlyzózik ill. tornázik. Nagyon otthonülő típus.
2011. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Recskaznak.
2011. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM


ÉS a súlyzózást mi alapján csinálja ,kitalált technika?

2011. máj. 3. 08:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kapott egy könyvet és abból veszi az edzéstervet, mániája a kockahas is.
2011. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
89%

12 eves gyereknek nem ajanlom a sulyzozast.

Nem gyurnia kell hanem mozognia.

Inkabb menjen el futni vagy uszni.Vagy vmit sportolni de ne sulyzozzon.Csontjai es az izmai meg nem olyanok, es kesobb baja lehet belole.Mondjuk nem fog noni...

2011. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és 14,de bátyám van ő most 15.

12 évesen a haverjaival ment focizni meg elmentek egymáshoz (nem tudom ott mit csináltak),de ha hozzánk jöttek akkor vagy a szobában csináltak valamit (csajokat pontoztak meg ilyen h*lyeségek..) de már nem nagyon tudom.

Bátyjám meg én sem egy otthon ülős típusok vagyunk szóval így nem követem.De ha együtt mentünk valahova akkor vagy kirándulni mentünk vagy a barátainkkal épp összefutunk. :)

Meg én is meg ő is imádja a kutyákat mind a kettőnknek van és szoktuk őket vinni kutyasuliba meg hétvégente van mikor vonatra ülünk és találomra elmegyünk valahova.

Vagy ajánlanak jó helyet,ha tud más is jönni jön velünk.


Szerintem függ attól is,hogy a szülők mennyire engedik el a pórázt..


Ha vannak barátaid (miért is ne lennének) akkor menjetek el együtt valahova,inkább,mint msn-facebook-csén stb--n kockuljatok,már elnézést..

foci-mozi-deszkázni-bmx-fagyizni-csak úgy lógni a városba-kirándulni-vizipázni (bár nemtudom szoktál-e) esetleg vegyetek egy kutyát-hörcsög vagy valami kisállatot az is lefoglal és sok új barátot találhatsz általuk.

esetleg shuffle-z azzal is rengeteg barátod lehez vannak találkák (pl szeged pláza parkoló) stb..

Szóval valami tuti hobbi kell és ne félj másokat elhívni ha már legalább 2 ember van akkor már nem unatkozhattok biztos rajtad kivül is sokan vannak akik unatkoznak néha..

2011. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, pénteken 13 leszek, de még 12 vok.

Én a discoveryt nézem, meg zongorázok, mikor itthon vagyok.Meg mikor a discoveryn unalmas műsor van, meg játszani sincs kedvem, akkor indiánregényeket olvasok.

A második kérdéssel bajban vagyok, ugyanis mindenki más, így a érdeklődési köreik is mások.

2011. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na jó,az én barátom és a haverjai kicsit idősebbek(13-14 év),de azért leírom.

Mániájuk a BMX...néha azt hiszem,hogy jobban szereti azt a biciklit,mint engem.Suli után szinte estig ott vannak a parkban,szóval elég sokat foglalkoznak vele.

De miért érdekel amúgy?

14L

2011. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18:03


Az én barátom is BMX-es :) ő is éjjel nappal csak "tolná az ipart." Átérzem a helyzeteted.:)


16/L

2011. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!