Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem túlzás amit...

Csak szerintem túlzás amit ezen az oldalon mondanak? :O

Figyelt kérdés

PL: Van egy kérdés hogy fél a lánya egy horror filmtől amit megnézett azóta nem tud aludni (ez csak példa) és akkor valaki azt írja neki hogy vidd szihológushoz (nem tudom leírni)


13


2011. márc. 24. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

pszichológus. Amúgy csupán gyenge idegzetű lehet a lány, de nem kell pszichológushoz vinni szerintem.

14/L

2011. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is rengeteg túlzó válasz van. Például a múltkor 18 éves lánynak tanácsolták, hogy költözzön el otthonról, mert arra panaszkodott, hogy a szülei nem értik meg.
2011. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

azt a kérdést én is olvastam....:DDD

ne nézze meg és megvan oldva...ennyi nem kell pszhihomókushoz vinni:DD

12/L

2011. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Örülök hogy egyetértetek velem. Megy a zöld kéz mindenkinek.

Amúgy utólsó: Épp ez az ne nézze meg ha utánna fél tőle.Minden délután egyedül vagyok itthon 13 éves vagyok. Még sem járok Pszihologushoz. :D

2011. márc. 24. 17:54
 5/9 :) :) :) ***** válasza:

Hát egy kicsit.Itt tényleg mindenkit pszihológushoz meg orvoshoz küldenek.

13L

2011. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

PSZICHOLÓGUS

zavarta a szemem, bocsi

2011. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12/L vagyok.Örülök hogy egyet értesz velem:DD
2011. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt a kérdést én is olvastam... :D Hogy 13 éves leány haverokkal mozizott, és beijedt tőle. Nagy cucc... Majd kinövi. Az ilyen jellegű félelem meg hamar kimegy az emberből. De ez így jogos: ha az ember nem szereti a répát, akkor már menjen el pszichológushoz? :D
2011. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem azért vannak szélsőséges válaszok, mert nem egyértelműek a kérdések...

pl... most mindenki egyetértett azzal, hogy a horrorfilmek arra valók, hogy megijedjünk tőlük, és majd elmúlik... ebből kiindulva, mindenki feltételezi, hogy a másiknak is ez a véleménye... ezért ha egy ilyen kérdést feltesz valaki, akkor joggal gondolhatjuk, hogy többről van szó annál, hogy kicsit megijedt egy filmtől... ha meg kórosan retteg, akkor tényleg nem árt segítséget kérni :P

ugyanígy ha egy 18 éves lány úgy érzi, hogy muszáj segítséget kérnie, akkor nem azt fogják gondolni a válaszadók, hogy egyszer összeveszett a szüleivel, hanem hogy folyamatosan terrorizálják lelkileg... különben nem írná ki a kérdést...

na szóval.. összegezném :D

szerintem a válaszolók azért túloznak, mert a kérdezők is nagyon sok esetben túlzásba esnek :)

2011. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!