Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék, milyen mozgást...

Mit tehetnék, milyen mozgást ajánlotok? (lent)

Figyelt kérdés
Bocsi,hogy az ilyen bajaimmal fáradztalak titeket. Szóval,14 éves 157 cm vagyok 45,8 kg, és én ezt soknak érzem. Év elején még csak 41-42 kg voltam, akkoris nagy volt a hasam, meg a fenekem, de most mégnagyobb. Próbálok sportolni hobbi szinten, de az ilyesmi, hogy kézilabda, röplabda, nem megy nekem mert ügyetlen vagyok. Próbálok otthoni szinten mozogni, pl: jóga, aerobik, de nem köt le, és a hasam meg csak nő és nő és nő, nem azt mondom hogy hájas vagyok, csak nagy a hasam és ez már másoknak is feltünt, olyankor azzal piszkálni,hogy terhes vagyok, vagy mért olyan nagy a hasam?
2011. márc. 26. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Terhes vagy.
2011. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem eszel értelmes kajákat, csak felesleges kalóriákat eszel sok zsírral, cukorral, liszttel, ízfokozókkal. ezek okozhatnak hasi elhízást, hiába csak 45 kg vagy. szokj le ezekről, és kezd el valami kardiomozgást: futás, úszás, biciklizés, tenisz.
2011. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyesmiről volt szó az ehavi vagy a multhavi IMben ,ha megtudod szerezni (barátnő ilyenek) olvasd el,ha nem bepötyögöm neked.
2011. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok! Anorexiás akarsz lenni? Teljesen normális a súlyod van!
2011. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 :) :) :) ***** válasza:
Most miért akarsz fogyni?,teljesen normális a sulyod sőt még lehet kevés is,gondolom azért lettél több kiló mert nőttél..
2011. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A súlyod ideális, nem kéne fogynod, de a mozgás jót tenne. Válassz valami olyat, amit szeretsz, én sem szeretem a csapatjátékokat, mert iszonyú béna vagyok, mégis sportolok. Most zumbára járok (latin táncos aerobik), ha van a közeledben, akkor nagyon ajánlom. Megmozgat, élvezetes és nem gáz ha ügyetlen vagy, az oktatót nézi mindenki. Vagy elmehetsz futni, úszni, görkorizni, biciklizni, egyedül vagy a barátaiddal.
2011. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék fogyni,mert kényelmetlenül érzem magam. és a görkorizás folyamatban van.:D
2011. márc. 26. 19:31
 8/8 A kérdező kommentje:
14.49-es, sajnos nem tudom megszerezni. :S
2011. márc. 26. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!