Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan állítsam le a fiamat?

Hogyan állítsam le a fiamat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen borzasztó.... Az édes dolgok kivételével szinte minden kajáját megsózza. De nem finomkodik vele! Egy tányér levesbe majdnem egy evőkanálnyi sót tesz.

Egyszer megkértem, hogy főzze meg a vacsorát mire hazaérünk, persze megfőzte, de ehetetlenül összesózta. Amikor kérdőre vontam csak annyit mondott, hogy "én ezt így szeretem". Mi egy kanállal sem ettünk belőle, de ő jóízűen befalta az egészet.

Már megpróbáltam elzárni előle a sót, de vagy megtalálja, vagy vesz magának egy új csomaggal. Hogyan tudnám leállítani ezt a rossz szokását?


2011. márc. 27. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
hány éves?orvosnál voltatok?
2011. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Ha ő így szereti, egye így. Én mindenhez kenyeret eszek, akárkit zavarhat, én nem fogom azért kenyér nélkül enni azt amit én azzal szeretek.

A vacsorából pedig jó tapasztalatot szereztél. Legközelebb majd nem kéred meg, hogy nektek is főzzön, vagy mondod neki, hogy ne rakjon bele sót, majd később ti raktok rá.

2011. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

14:16-os


A kenyér egy dolog.A túl sok só halálos is lehet.


Ne adjatok neki pénzt,kulcsra zárjátok el az otthoni sót,és érdemes lenne egy orvoshoz elvinni,mert nagyon nem egészséges.És legalább igyon meg naponta 2 litert,mert a végén még kiszárad.

2011. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

És ennyi sóhoz sokat is iszik??

Én meg sokat iszok és a szüleim azt mondják,hogy ne igyak már ennyit és dugiba veszem magamnak az üditőket.

Teszem hozzá : limodádé,mentes víz meg szörp párti vagyok szóval nem cola,fanta meg ilyenek..egy nap képes vagyok több,mint 4 litert meginni.. :DD

16l

2011. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 J.Tímea ***** válasza:
96%
Lehet,hogy tengeri csikó volt előző életében.Na,de komolyan orvoshoz kéne vinni,talán.Szerintem,ha nincs magas- vérnyomása akkor nincs gáz.Ne főzzön nektek.Igaz a kocsmában örülnének 1ilyen szakácsnak.
2011. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy sóhiánya van?szerintem viss orvoshoz,mert ebből még baj lehet.Amugy én is jobban sózok mint mondjuk a szüleim,de azért nem ilyen durváán :S
2011. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

balószínüleg szükséáge lehet rá


ez nem olyan, hogy megszokta, hogy minden sós, és megszokásból eszi


azért kérdezz meg egy orvost, vagy gasztroenterológust

2011. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
15:10: A vércukorszintedet mérték már mostanában? :S
2011. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

nem csoda mivel a mostani só kb annyit ér mintha nem is lenne.

Ha meg így ízlik neki hát hagy egye így, ilyenbe ne köss bele lesznek 1000000X nagyobb gondjaitok is

2011. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Vidd el az orvoshoz!Nézd meg a vérnyomását!Ha kicsi akkor nincs gond.Meg otthon ti főzzetek ne ő!És zárjátok a a sót tőle mert sok só halálos is lehet.
2011. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!