Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan állítsam le. Segítség?!

Hogyan állítsam le. Segítség?!

Figyelt kérdés
Ns szóval az a helyzet,hogy most voltam hetedikes,és kaptunk egy uj osztálytársat,mivel megbukott.és kb fél évtől elkezdett fogdosni,(a fenekemet,a mellemet,és máshol is),és emelget,az ölébe huz,néha még fizikai fájdalmat is okoz,meg minden...engem nagyon idegesít,de nem tudom leállítani...már ugy volt,hogy kirúgják,de aztán kaptunk egy másik osztályfőnököt,aki után akárhányszor lemegyek,nem csinál semmit.már nagyon idegesít,de nem tudok mit tenni,az osztályban kevés lány van,de csak engem fogdos minden nap.
2011. júl. 25. 20:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

melyik suli ez?

milyen településen van és melyik utcában?

mostanában morcos vagyok levezetem rajta a feszkót...komolyan mondom

na lökjed

2011. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

ha nem kapnál itt választ próbáld+ más topicba feltenni a kérdésedet.


még mindig várom...imádkozom,hogy Budapesten legyen a suli...:D

2011. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Veresd meg valami haveroddal.
2011. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Édes kislányom, nincs neked édesapád? Menj oda hozzá és mondd el neki, hogy ez a fiú miket engem meg magának! Garantálom, hogy ha apukád "meglátogatja" otthon, és elbeszélget vele, nem lesz ennyire lelkes! Vedd komolyan! Ez nem játék! L27
2011. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
nem hiszem,hogy az apuk8m bármit is tenne,na meg nem vagyok olyan aki ilyesmiről beszélget a családjával.megveretni meg nem akarom,mert akkor csak annak lenne baja aki megveri
2011. júl. 25. 23:28
 6/32 A kérdező kommentje:
egyépként meg nem lakom magyarországban
2011. júl. 25. 23:30
 7/32 anonim ***** válasza:
45%
mondom B+ add a cimet jöhet privátba is imádkozom hogy budapesten legyen a suli
2011. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

nem szeretnélek meg ilyeszteni,de az én sulimban pontosabban az osztályomban volt 1 lány ugyanebbe a helyzetbe volt amiben most te.Nem hagyta békén a fiú több éven keresztül mentek ezek és 1 szép napon bejött ez a kis görcs kést fogott a lány torkához bevonszolta a wc-be és megfenyegette,hogy orálisan elégítse ki.Kitudódott a szemét mocsok megúszta 2 év felfüggesztettel.Nem ilyeszgetésnek írtam le,de ha nem állítod le akkor könnyen lehet,hogy idáig fajul a bármilyen módon de állítsd le



VAGY IRJÁL NEKEM vigyázz nagyon magadra szia

2011. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
Én meg próbálnék szólni az igazgatónak.
2011. júl. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
46%
Vegyél fel egy hegyes orrú cipőt, és rúgd tökön! :)
2011. júl. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!