Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó kezdés esettanulmánynak?

Jó kezdés esettanulmánynak?

Figyelt kérdés

Mielőtt bementem az osztályban, elhatároztam, hogy egy olyan diákot választok, aki az első padban és legközelebb az ablakhoz ül. Ez a féle kiválasztás, már régebben megfogalmazódott bennem, mert az elmúlt 12 évben majdnem mindig én foglaltam el ezt az említett helyet, és lehet, hogy magamat kerestem ezen a helyen.

Amikor beléptem az osztályban ezen a helyen egy duci srácot láttam, de nem nagyon néztem reá, hátra mentem kerestem egy üres széket és leültem. A tanárnő bemutatott engem az osztálynak, és azt mondtam, amire kértem, hogy mondjon, vagyis azt, hogy azért vagyok itt, hogy megfigyeljem az ő tanítási módszereit. A gyerekek néhányszor még hátra néztek reám, de amikor látták, hogy a tanárnőre figyelek alább hagyott kíváncsiságuk.


2011. márc. 29. 15:01
1 2
 11/13 anonim válasza:
úgy látszik sokszor
2011. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
érdekes, hogy kérdésből csak egyet lehet írni
2011. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én szidtam a bazikat, azt törölték.
2011. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!