Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok és még...

19 hetes terhes vagyok és még nem éreztem zsebibabám mozgását ami engem eléggé zavar és kicsit meg is vagyok ilyedve. Normális hogy ilyenkor még nem érzem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Normális. :)

Első babánál 18-20. héten érzi meg anya először, többedik babánál előbb. Ne aggódj! Nyugodtan beszélj hozzá, hintaszékezés, pocaksimi, hamarosan észreveszed a jelzéseit.

Boldog babázást!

2010. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Én pl a 21. héten éreztem csak.

Ha mellső fali a méhlepényed, attól is érezheted később a magzatmozgást. De ne aggódj, fogod érezni :)))


Boldog babavárást,

31 hetes kismama

2010. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csak a 21. héten éreztem először, mellső fali lepénnyel. Ne aggódj! Én akkor is sokat simogattam a pocakomat ill. ringattam a csípőmet. Boldog babavárást!
2010. ápr. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!