Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok....

18 hetes kismama vagyok. Normális ha sokszor érzem a szivverésemet? Pár napja van ez, és eléggé megilyedtem. Lehet hogy a vérnyomásom ilyenkor magasabb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Gondolj csak vissza arra az életedre, amikor még nem voltál áldott állapotban! Egy kis lépcsőzés, cipekedés, hajolgatás, idegeskedés és máris ott a gyorsan, érezhetően dobogó szív.

Kismamaként főleg ingerlékenyebb az ember, nehezebb a mozgás is, szerintem a vérnyomásnak ehhez semmi köze, de ha nagyon aggódsz, mérd meg egy ilyen esetben.

2010. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mérd meg ilyenkor a vérnyomásod!
2010. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális, nálam is volt ilyen. Ha sűrűn előfordul, említsd meg az orvosnak.

És megijedtem, j-vel.

2010. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyugi ez normális nálam is sokáig volt ez de valahol olvastam is róla, hogy ilyen van terhesség alatt. Az oka az lehet hogy most már kezd egyre nagyobb megterhelés lenni rajtad, és nem a súlygyarapodásra értem, hanem a szerveid feladataira.Meg a vérnyomás is lehet mondjuk magas.
2010. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!