Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nincs egyetlen normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincs egyetlen normális fiú sem? Mért nem találok magamnak senkit? Fiúk nektek mért azok a lányok jönnek be akik tökéletsesek, , , attól még hogy valakinek nincs bomba alakja lehet egy jófej csaj .

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 20:57
1 2 3 4 5
 1/42 Tajparaszt ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Én szerintem normális vagyok :). A külső nem igazán érdekel, a belső sokkal fontosabb :). Ha gondolod lehet szó ismerkedésről^^. 18/F
2011. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
49%
mert ronda vagy
2011. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
42%
Kezdj el szépen szoba biciklizni v. lépcsőző gépezni, és lám, gondjaid elszállnak hamar és a fiúk is hirtelen normálisak lesznek.
2011. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
15 vagyok ... tudom hogy még fiatal vagyok de érettebb vagyok a koromnál ....
2011. szept. 19. 21:00
 6/42 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem volt soha olyan alakom amilyet szerettem volna, de azért tehén se voltam. Még is 16 éves koromtól kezdve mindig volt jelentkező. Hárommal volt közülük kapcsolatom, mindegyik helyes volt, jó szerető és hűséges. A harmadik pedig a férjem lett, de azóta kisportoltam magam.



Szerintem kezd el valami sportot, jól lefoglal és jót is tesz, hidd el jönnek majd a fiúk.

2011. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi erővel :D Miért nincs egyetlen normális lány sem? Lányok nektek miért azok a fiuk jönnek be akik tőkéletesek...
2011. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
59%
Nincs egy normális fiú sem? Ház ez szomorú. Akkor akár fel is kötheted magad az egér vezetékével.
2011. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
6%
XDXDXD
2011. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem normális fiút keresel, hanem jóképűt, nekik meg jó h a tökéletes lányok jönnek be.
2011. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!