Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az se jó, ha otthon vagyok,...

Az se jó, ha otthon vagyok, az se ha mászkálok. Anyukák, megmagyaráznátok?

Figyelt kérdés

A szüleimnek nem tetszik ha egész nap otthon vagyok, fekszek, lustizok, olvasgatok, zenélek, edzek. De az se jó, ha sétálok a kutyával/barátaimmal, ha moziba megyek, vagy nem othhon sportolok, hanem elmegyek aerobic-ra. Megmagyarázná valaki? Este 7-re mindig hazaérek.

13L


2011. ápr. 17. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekelne :D
2011. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kisnita ***** válasza:
100%

Így hirtelen az jutott eszembe, hogy csinálsz ezeken kívül mást is? Segítesz anyukádnak a házimunkában, vagy valami? Mert ha nem akkor valószínű ez a bajuk. Ha igen akkor nem tudom...

Bocsi, de nem tudtam másra gondolni csak erre.

Ha rendesen segítesz otthon meg rendben tartod a szobád akkor nem tudom mi bajuk lehet ezzel...

2011. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben van a szobám is (fogjuk rá), a ház körül pedig sokat segítek, én látom el a kutyát, télen havat söprök, nyáron öntözök, kertben segítek, főzök, mosok...
2011. ápr. 17. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Mi lenne ha a kető között csinálnál valamit?

Mert engem is idegesítene ha egész nap otthon döglenél nem csinálnál semmit meg az is ha egész nap mászkálnál és szintén nem csinálnál semmit.

Suli után pakolj valamit otthon,tanulj menj el edzésre,barátokkal menj haza tanulj gépezz és aludj vagy hasonló.

Keressd az arany középutat :D

2011. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
És mi lenne ha a szüleidet kérdeznéd erről nem minket?
2011. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt hasonló ebben a korban.


Nyáron egész nap a gép előtt ültem. Anyám berongyol hogy ne lustuljak már ennyire csináljak valamit.



Pár napra rá látom anyámat hogy mókerkodik valamit a szekrénnyel. Megkérdeztem tőle hogy segítsek, azt mondta hogy nem.



Még aznap este elmentem a barátomhoz este, erre anyám azt mondta hogy miért megyek el, miért nem tudok itthon maradni?


Néha tényleg úgy éreztem hogy se előre, se hátra, se balra, se jobbra nem mehetek mert anyám párézott miatta, de azért is párézott ha nem indultam el valamerre



Úgy néz ki az anyák néha ilyenek. De kb másfél év alatt vége volt ennek.

2011. ápr. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Lehet, hogy velem is ez lesz.
2011. ápr. 18. 09:28
 8/11 anonim ***** válasza:
"egész nap otthon vagyok, fekszek, lustizok, olvasgatok, zenélek, edzek" - nem velük foglalkozol, nem segítesz még ha ez igyis van a szülők ezt sose veszik észre kb.
2011. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

velem is ez van nagyon idegesítő..-.- két éve megy.

15/L

2011. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem legjobban azt hiányolják, hogy nem mész oda hozzájuk beszélgetni. Nem kell nagy valamire gondolni, csak mondjuk 20 perc a napodból. Ennyit rááldozhatsz. Akkor még erre is rá tudsz kérdezni.

A másik eszembe ötlő dolog a házimunkákban való segítség lehet. Ezt úgy értem ne csak akkor működjön, ha könyörögnek, hanem ha magadtól eszedbe jut. Anyukám is ezt akarta elérni nálam, sikerült is.

16/L

2011. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!