Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Össze vagyok zavarodva. Mit...

Össze vagyok zavarodva. Mit tehetnék? 15/L

Figyelt kérdés
Elvileg "rendes" tini volnék. Nem iszom (csak apukámmal, ha megkínál, tudom ez sokaknak furcsa leszXD) cigizni egyáltalán nem cigizek(egyszer próbáltam ki.. elég is volt.), szexuálisan nem vagyok aktív, és vannak barátnőim/barátaim akik tényleg jó haverok és tudom hogy számíthatok rájuk. Unalmas életem nincs, mindig történik valami, amit sokszor én kreálok magamnak a hülyeségeimmel xD vannak céljaim, és igazából még keresem önmagam, sokszor önbizalom hiányos vagyok de szerintem ez még belefér. vannak érdekes/vicces sztorik amikre majd szívesen emlékszem vissza öregkoromban. De a probléma azzal van, hogy valahogy mégis néha irigylem azokat, akiket anyuci/apuci tömöget pénzzel, ezzel ki is elégítve a szeretethiányt, majd szarnak a fejükre. Elmennek füvezni, mindennapos dohányzás, hánynak a parkolóba mintha muszáj lenne egy nagy döngetés után. flegmák, bunkók, és sorolhatnám. De mégis valami miatt irigylem őket. Miért van ez? Miért akarok én mást? (A bunkó megjegyzésekkel kíméljetek xD)
2011. ápr. 26. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen csak ki akarsz törni.

15 éves vagy ilyenkor ez megy

HAVEROK BULI FANTA :)

2011. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most ők a menők, és mindenki menő akar lenni.

Mondjuk, kérdés, hogy milyen áron.


Vannak dolgok, amiket később nem lehet már jóvátenni.

Nem csak a füvezésre, meg ilyenekre gondolok.


Ismerek olyan csajt, aki elég jól kiélte magát a gimiben, ma már hiába múlt el 30, tisztes családanya, de ha látjuk, a mai napig az jut róla eszünkbe, hogy 16 évesen egy sörért ...ta le a srácokat az osztálykiránduláson, utána részegen érdekes, ragacsos trutyit hányt liter számra.

2011. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem akarsz mást. tudod a pénz miatt van ez. sajnos. te is szeretnél több mindent venni magadnak stb. de ahogy te leírtad az életeddel ki vagy elégítve. ne nagyon gondolj erre. hidd el tapasztalatból mondom. a pénz nem boldogít. lehet hogy nem füvezésre és egyéb ilyen dologra akarod költeni. egyszerűen csak egy kicsit féltékeny vagy emiatt. de ezt próbáld meg kiverni a fejedből!


2 gyermekes anyuka, pshiológus, 30 hetes kismama

2011. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hú, na végre egy értelmes tini!

Én csak örülök annak, amit írsz!

Én is ilyen voltam. "Nyugis" tini voltam, és néha irigykedve néztem másokat, akik meg agyba-főbe buliztak stb. Nem is tudom miért...

De te pont jól gondolkozol, és jó úton vagy! Ne akarj rájuk hasonlítani, ne irigyeld őket. Nem olyan jó az életük, hidd el!

Én csak gratulálok neked, hogy normálisan viselkedsz, maradj ilyen!

2011. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Énis ebbe a cipőbe járok:/

Sajnos nemtudom mér,de elég rossz


15L

2011. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyszerű az oka: tini vagy. Tini korban az ember kényszert érez arra, hogy olyan dolgokat tegyen, amivel a szüleit, a környezetét, és kb az egész érett társadalmat felbosszantsa. Eddig kibírtad, azért irigyled a többieket, mert ők meg merték tenni. Azt javaslom, továbbra is maradj ilyen, inkább tanulj, többre vezet, mint az okádással egybekötött baszós esték 15 évesen...
2011. máj. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!