Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Annyira össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Annyira össze vagyok zavarodva. Akar tőlem valamit? Bővebben ->

Figyelt kérdés

NYáron megismerkedtem egy sráccal, konkrétabban a baráti körével. Körülbelül egy hónappal később beszéltem vele, és bevallottam neki, hogy nagyon tetszik. Ő épp akkor szakított a abrátnőjével, legalábbis úgytűnt, szóval nagyon ki volt akadva. Közben rendszeresen eljártam azzal a társasággal, nagyon jóbanlettünk, az illető egyszer meg is jegyezte, h a barátaival mennyire jóbanvagyok, vele meg nem. A következő alkalommal, hogy ne legyen féltékeny, átöleltem, miközben sétálunk, aztán egész este ölelgetett meg hasonlók. Amikor kettesben maradtunk, elmondta, hogy ő is ugyanúgy kedvel, csak nagyon zavaros volt az élete és megcsókolt.

Tényleg igazán őszinte volt. Most meg a volt barátnőjével kapcsolatos üzeneteket ír ki msn-re, és szerintem még mindig szereti. Most mit tegyek? Valamelyik nap rámírt, hogy régen beszéltünk, találkozhatnánk..


2009. nov. 16. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele és próbáljatok eltölteni egy nagyon romantikus napot :) Az kiveri a fejéből az exét :)
2009. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
hány évesek vagytok?:)
2009. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én 15 ő 16
2009. nov. 16. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Sz.tem egyenlőre ne táplálj reményeket, ne sürgesd. Legyetek csak barátok és majd kialakul.

De ha a "haverság" egyenlőre nem megy, akkor inkább ne találkozzatok és csak msn, teló, ilyesmi, és majd meglátod hogy viszonyul hozzád.

2009. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pasit akarsz kifogni, aki nem mer nyíltan beszélni az érzéseiről? Ha úgy érzed, hogy hosszú az élet...
2009. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!