Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó ajándéknak tűnik? : )

Jó ajándéknak tűnik? : )

Figyelt kérdés

Nos, arról van szó, hogy nemsokára leszünk 1 évesek a barátommal, olyanra gondoltam évforduló alkalmából, mint ajándékra, hogy egy ilyen könyv szerű valami, amiben idézetek, közös képeink, élményeink, emlékeink.:)

Mellé pedig egy fonott kosarat, nem mély, de nagyobb, tele sok márkás csokival, édességekkel, átlátszó celofánba becsomagolni, aztán piros masnival átkötözni.:D

Milyen?:D


2011. jan. 29. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Jó, de magadat is átköthetnéd egy piros masnival és kicsomagolhatna... :D
2011. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt már eljátszottuk egyszer.:)
2011. jan. 29. 22:22
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
ennek biztos nagyon fog örülni:)
2011. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát szerintem aranyos ajándék, csak tudni szeretném a véleményeteket.:D
2011. jan. 29. 22:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyet kaptam, csak a volt barátomtól.Egy füzetecskét,amiben a közös képeink voltál,hozzá szép versek :)

Jó ötlet hozzá a csoki ;)

2011. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést.

**Voltak

2011. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

értem, ez igazi szívből jövő ajándék szerintem:)

köszönöm a választ:)

további vélemény?:)

2011. jan. 29. 22:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem aranyos.

bár mi nem szoktuk úgymond felfújni az évfordulókat,örülünk,hogy vagyunk egymásnak és máshogy ünnepeljük és vagyok olyan mázlista,hogy kifogtam egy olyan pasit aki hébe-hóba meglep kisebb-nagyobb ajándékokkal és nem feltétlen ünnepeken :)

De ez mindenkinél más.

De ebből az ajándékból amit te adsz látszik,hogy mennyire szereted és kötődsz hozzá,szupi ajándék :DD

2011. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nagyon fog örülni.:)

és amig nézitek a képeket ,csokit eszegettek.:)

tiszta romantika :D:D

2011. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó ötlet!

Itt az ajándékboltban többféle kiskönyv van, ami papiruszból készült. Más a nagysága, a mintája, de mindegyik gyönyörű.


Ha adhatok egy tanácsot, próbáld meg úgy készíteni, hogy a romantikusabb képekhez igazi, tüzes, szerelmes idézetet vagy kis verset írj, míg az "átlagosabbakhoz" (amin csak álltok egymás mellett vagy ilyesmi), inkább a kötődésről, a szerelem érzéséről szóló idézetet írj.


Egyébként nagyon jó ötlet, biztosan örül majd neki a barátod.

Hány éves vagy??:)

15/L

2011. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!