Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ha 15 évesen gyereket...

Normális ha 15 évesen gyereket szeretnék?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem,még te is gyerek vagy!
2009. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Mármint az normális,ha szereted a gyereket,és ugy érzed szeretnél MAJD egyszer,jó lenne anyának lenni.Ugy értteem,hogy most még ne vállalj,gyerek vagy te is.
2009. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Inkább egy kismacskát javasolnék...
2009. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem!Tesód már nem lehet? Az azért talán jobb lenne, és kiélhetnéd korai vágyaidat. Nameg gondolj arra, mik azok a dolgok, amiket már nem tehetnél meg egy gyerek mellett. Neked még nagyon fontos dolgaid vannak a saját életeddel. Inkább tanuljál, szórakozzál,majd dolgozzál, és arra gondolj, hogy egy gyerek nemcsak baba, hamar felnő, ráadásul sok pénzbe kerül. Neked van annyi pénzed, hogy felneveld? Kétlem. Gyereket az ember magának szül, nem másoktól kell várni, hogy felnevelje!

Azon legyél, hogy legyen mire gyereket vállalnod, hogy lehetőség szerint mindent megadhass neki, aki büszke lehet az anyjára.

2009. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

Nem normális dolog!

Vagy a cigányok a példaképeid,akiknek már ilyen korban 2-3 is van??? Mert ez gusztustalan!

2009. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem gusztustalan. És normális. De gondolom Te is tudod, hogy mindennek eljön a maga ideje. És a gyermekáldásé a Te esetedben még nem jött el. Hiszen ha vágysz egy babára, akkor biztosan jó anya is szeretnél lenni, és a lehető legjobbat adni neki. És tudod, hogy erre jelen pillanatban nem alkalmas a helyzet. Képes vagy éveket várni Rá, azért, hogy amikor majd megérkezik, a maximumot nyújthasd neki.


Én 17 éves korom óta szeretnék kisbabát. Most 24 vagyok, és lassan eljön az idő. Néha borzasztó volt várni. A türelem sok erőt kíván. De eközben én is rengeteget fejlődtem, és nagyon bánnám, ha már korábban jött volna, mert a mai fejemmel tudom, hogy az Neki nem lett volna jó.

Kitartás! És addig is próbáld meg élvezni az életet, a maga valójában, éld meg a fiatalságodat, legyél boldog.

2009. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem teljesen normális dolog,mert hisz nőnek születtél,és vannak korán érő nők is.Sokan gyereknek tartanak téged szerintem a válaszolók közül,pedig nem kellene,mert én is 15 évesen éreztem először komoly vágyat az anyaságra.Komoly és korán érő típus voltam,és ennek ellenére sajnos csak most vállalhattam babát.(30 éves vagyok!)Komoly szenvedés ez a 15 év várakozás,de te is csak törekedj arra hogy legyen meg minél hamarabb egy alapod arra,hogy babát vállalhass.Ráadásul nekem mindíg azt mondták,hogy egy 2 éves kapcsolatra ne vállaljak babát tizenévesen,és azóta is azzal az emberrel élek együtt,aki azóta a férjem lett,és 15 éve imád engem. :D Tehát akár akkor is vállalhattam volna vele babát.Légy egy kicsit türelmes,és aztán olyan gyorsan repülnek az évek,hogy hamar eljön ez a baba téma is.Szia

Egy 34 hetes kismama

2009. márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Hihetetlen jó érzés h mennyi segítőkész ember van.
2009. márc. 8. 11:10
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
szia. szerintem várj ezzel még egy kicsit. én 16 évesen szültem az elsőt most 18vagyok 3gyerek mellett. egy fiu,és ikrek vannak.de én nem éltem ki magam,de soha nem cserélném vissza.én nem bántam meg. szórakozz,bulizz.hidd el,nem maradsz le semmiről.de amugy meg egy csodálatos dolog szerintem:)
2009. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
szerintem nem normális, ha tényleg most akarod....sőt, szerintem még az sem normális, hogy egyáltalán nemi életet élj 15 éves gyerekként... ráérsz majd ezzel 20 éves korod után foglalkozni...és mielőtt bárki azt mondaná, nem értelek meg, nagyon is tudom mit érzel, mert nekem is volt egy ilyen nagyon szeretnék már kisbabát időszakom(igaz, nekem 19 évesen, nem 15)... de rájöttem, hogy egy kisbabával nagyon nagy felelősség jár, az nem csak aranyos meg cuki, hanem ki kell hordani,meg kell szülni egy saját otthonba, biztos anyagi és családi háttérrel(legyen miből eltartani, legyen egy odaadó,gondos apukája, legyen külön lakás, ne a nagyszülők neveljék)... és itt még én sem tartok, pedig már lassan 20 leszek,menyasszony vagyok, a párom pedig most töltötte a 20-at. Hidd el, megéri várni, hogy egy boldog családba szülessen a gyermeked mikor már te is felnőtt vagy. Mert most csak tönkretennéd vele a saját életed is, a leendő gyermekedét is, de még a szüleidét is...
2009. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!