Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ott aludhat egy 17 éves lány...

Ott aludhat egy 17 éves lány a 18 éves barátjánál, ha 3 hónapja járnak?

Figyelt kérdés
(a lánynak szülinapja van ,és lenne gyertya fényes vacsora ,meg filmeznének ,de az anyukája nem bízik meg benne eléggé és ezzel elrontja az egyetlen szülinapi kívánságát ,h ott aludhasson)
2011. máj. 3. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igen. Elég szomorú, hogy az anyuka nem bízik meg a lányában...
2011. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Igaza van anyukának.Az ilyen ott alvásból, romantikázásból lesznek a következő kérdések:"Lefeküdtem a barátommal, védekeztünk, de terhes lettem, megtartsam?"

Persze most azt mondod, hogy nem lesz semmi, de ha mégis, akkor védekeztek!De jobb megelőzni, mint abortuszra menni....semmiről nem maradsz le hidd el! Hallgass anyukádra, idősebb, szeret, jót akar Neked!

2011. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem azért nem engedném el a lányom,mert egy olyan anya vagyok aki rosszat akar a lányának és nem bízik meg benne,hanem inkább abban nem bízok,hogy 3 hónap után már lefeküdjenek,de nem ismerem a fiút így nem tudok mit mondani,viszont az is benne van,hogy ha nem a születésnapján akkor máskor fogja "azértis" megtenni amit nem engedtél neki,akkor már jobb azzal a tudattal elengedni,hogy felkészítetted és megfog benned bízni,minthogy titokban csinálja.
2011. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Ott.

"Kislányom,védekezzél,ha úgy adódik."

Csak ötszáz forint a teszkóban a gumi(láttam és nem tapasztalat),vegyen..adnék neki inkább rá elég pénzt,csak vegye meg.. :)

Nem kívánt terhességet kerülhet el vele.

2011. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Láttátok hány 17 kérdezi, hogy kivettem, lehet-e terhes, meg hogy nem húztunk gumit, lehet-e terhes???

Mondjuk ismerni kellene konkrétan azt a lányt és fiút, de az átlag tini IQ-ból kiindulva inkább legyen elrontva egy szülinap, mint vigyem a gyerekemet az unokámat kikapartatni a méhéből.

2011. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg elég érett már hozzá. Hiszen a tinik többsége már lassan 14-15 évesen elveszti a szüzességét. 17 évesen már majdnem felnőtt. És ha nem tudja a szexel kapcsolatos fontos dolgokat az pont az anya hibája hisz neki kéne a gyereket felvilágosítani. Így viszont nincs túl sok joga ahhoz hogy megtiltsa. Az egyetlen hiba itt ezzel a 3 hónappal van. Nem túl sok idő de ha a fiú tényleg megbízható akkor ez nem olyan lényeges.


Ha jól értelmezem te vagy a 17 éves lány. Szerintem mondd meg anyukádnak hogy védekezni fogtok és nyugodtan megbízhat benned. Vagy ha mégsem bízik abban hogy mindent tudsz a biztonságos szexről akkor kérd meg hogy világosítson fel ő maga, így biztos lehet abban hogy mindent tudsz. :)

2011. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Jozefin73 válasza:
54%

Szerintem Igen.

Ha tényleg szereted a fiút, és tudod, hogy nem akar majd többet, mint amit te is szeretnél, csak egy meghitt estét, akkor nem látom akadályát, sőt örömet okoz, hogy van még ilyen a mai fiatalok körében. Remélem elenged az anyukád, vigyázzatok magatokra és töltsetek el egy kellemes estét együtt :)

2011. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Én nem ismerlek téged, de nekem nem is a 17 évvel van a bajom, hanem a 3 hónappal én azt kevésnek találnám, minimum egy fél-1évre mondanám azt oké együtt aludhattok.
2011. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 22:47-es válaszolónak teljesen igaza van! Hiába 17 éves, csak akkor engedném ott aludni, ha mindent tud a terhességről és a védekezésről!!! A kor még semmit nem jelent.
2011. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Jézusom hányan adtok igazat az anyának.Most nézzen mindenki magába és gondoljon vissza ki hogy viselkedett és mit csinált 17 évesen.Jobb ott aludni és ágyban lefeküdni akár először,mint a bokorba vagy a kocsi hátsó ülésén.Én 1 hónappal pontosan a szülinapom előtt jöttem össze a jelenlegi párommal aki majdnem 70km-re lakott akkor tőlem.3 héten megkérdeztem anyámat hogy mit szólna ha ott maradnék hétvégén??Erre ő azt mondta hogy jó legyen megbízik bennem,de nem szeretné ha terhesen jönnék haza.Hát nem lettem védekeztünk.Aztán mikor haza jöttem annyit kérdezett "Jó volt?"át akarod beszélni??Mondtam jó volt és nem szeretnék részleteket mondani.A következő kérdés:"MIt szólnál ha elmennénk orvosoz gyógyszert iratni?Erre én oké.Jobb ez a hozzáállás mint hogy tiltsa az ember a dolgot mert azokból vannak a bajok.Bár az igaz hogy anyum az első pillanattól kedvelte a páromat aki hozzáteszem 7 évvel idősebb nálam.Minden képpen ha megengedik védekezzetek valamilyen formában.De ha most még nem engedi meg az ottalvást akkor is lehet egy szép romantikus estétek,gyertyafénnyel,vacsival aztán haza kíséred,ajóba egy hosszú csók(Sok filmet nézek:-))))

Sok sikert azért:)

2011. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!