Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek egy 13 éves lány,...

Szerintetek egy 13 éves lány, járhat vele egykorú fiúval?

Figyelt kérdés
nem korai?
2011. aug. 4. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha nagyon szereted akkor igen de ne tévezd össze a jó barátságot meg a szerelmet.
2011. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Èn 13 évesen csokoloztam elöször. de ez még olyan járás volt, hogy a srác pénteken az iskola után haza kísért, vagy ha barátnökkel bicajoztunk akkor mindig arra mentünk ahol a srácok voltak és mi külön ültünk beszélgetni, és pl mikor haza kísért akkor egy eldugott helyen csókoloztunk.

na ez ilyen volt. ja a srác is 13 éves volt iskola társam volt.

2011. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
47%
nem korai, csak nem szabad elfelejteni, hogy 13 évesen más egy kapcsolat, mint 16-17 évesen. Jártok, szeretitek egymást, megcsókol ilyesmi.. ez nem korai.. viszont a továbbiakkal még bőven ráértek :)
2011. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Persze! A korai tizenéves szerelmek a legszebbek :) Csak azt nem kell elfelejteni, hogy 13 évesek. Az életkornak megfelelő dolgok férnek csak bele a kapcsolatba.
2011. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz járás alatt. Csóknál több még ne legyen!
2011. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Én, mint anya korainak tartom, bár tudom, hogy más ez a mai világ, mint 20-30 éve.
2011. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
NEM! ha nem öltözködsz úgy mint egy r-ibanc, nem fekszetek le, nagoyn szeretitek egymást, akkor miért ne? régen is volt ilyen! tessék megnézni a házibuli című filmet, de a sophie marceau-s változatot!!!!!!!!4
2011. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
De korai, és én nem is örülnék neki szülőként. Szerintem ez a szülő felelőssége is, hogy korának megfelelő programokat nyújtson a gyerekének, hogy az ne akarja a mai divatot követni.. Nekem annyi elfoglaltságom volt általános iskolában, hogy időm sem lett volna a fiúkra nézni.:)
2011. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem igenis járhat. Persze, ne feküdjenek le ilyen korúan, de mi baj van azzal, ha kézen fogva sétálnak az utcán vagy együtt mennek el mondjuk fagyizni?
2011. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. aug. 4. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!