Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az unoka tesómnak a pletykák...

Az unoka tesómnak a pletykák szerint 9 évesen jött meg. Ez igaz? Vagy csak kamu az egész? Én egy kicsit korainak látom.

Figyelt kérdés
Jó nekem 9 után egy évvel jött meg de akkor is.
2011. máj. 6. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ilyet kamuzni? Nagymamámnak már 7 évesen megjött, legalább is azt mesélte.
2011. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
nekem 11 évesen jött meg... egyik barátnőmnek 9.
2011. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Az én unokatestvéremnek is kilenc évesen jött meg, nekem megy 12 és fél évesen. :) Úgyhogy megjöhet,az nem számít,hogy neked mikor jött meg.
2011. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ismerősöm. Picit idősebbnek is tűnt nálunk. mármint magasabb is volt, meg duci is. Szóval testileg fejlettebb mint a kortársai és neki is 9 évesen már megvolt. Egy másik ismerősömnek meg 17 évesen jött meg először, addigra már orvosnál is voltak, állandó konzultációkra járt, mér ott tartottak, hogy gyógyszeresen beindítják neki, de aztán megjött természetes úton. Azóta 2 gyerekes anyuka és semmi gondja nem volt. Szal iylen is van.
2011. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*már
2011. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, én 11 éves voltam.

16/L

2011. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!