Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyum miért nem akar elengedni?

Anyum miért nem akar elengedni?

Figyelt kérdés
14/L vagyok 9.-es nyáron a pasimmal ő 17 és még 4 másik osztálytársával két pasi meg két csaj leszeretnénk menni a balcsira pár napra. A pasimmal 3 hónapja járunk és anyum azt mondta, hogy nem mehetek el de nem értem miért? Szerintetek?
2011. máj. 11. 21:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
87%

Na, pont ezért nem enged anyád sehová.

Túl nagy arcod van, rettentő felnőttnek érzed magad, holott egy éretlen, felelőtlen kisgyerek vagy, aki épp "vagyány fiatal felnőttet" játszik.

Mondjuk nem akar anyád még nagymama lenni...

Vagy nem szeretne nyáron temetést rendezni neked.

Talán mert ő nem tartja annyira vagány dolognak, ha pár 17 éves leitat, és aztán azt csinálnak veled, amit akarnak.

A "pasid" is csak három hónapja ismered, a többieket ennyire sem. Nincs hely felsorolni, mi minden történhet veled ilyen körülmények között, ezek közül a nemi erőszak a legenyhébb, de akár az is benne van a pakliban, hogy mire magadhoz térsz, egy amszterdami kupiban rázod magad pár lövés drogért, és viszed szobára a kuncsaftokat.


Annyi megnyugtathatja talán, hogy egyikőtök se múlt 18, hivatalosan se cigit, se piát nem kaphattok. ;)

De trippert, szifiliszt, AIDS-et simán!!

2011. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
97%

"mi a kifogásod az ellen, hogy 17 éves pasim legyen csak 3 év van köztünk."


Azért mert te még GYEREK VAGY. A 17 éves pasid se felnőtt, de legalább közelít hozzá. Legalábbis egy év múlva hivatalosan nagykorú lesz.

2011. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
85%
Hát tudod... lehet, hogy anyád egyszerűen csak azért nem enged el, mert MÁR ISMER.
2011. máj. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
63%
Nagy hülyeség volt a politikusoktól, hogy 14. évtől engedik a szexet, mert az ilyen gyerekek is mint a Kérdező, visszaélnek vele és azt hiszik, hogy 14 éves kortól már muszáj szexelni!
2011. máj. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
78%

A "pasimmal"Hát ezért.

14 éves vagy .Még szinte gyerek.Mit akarsz??Örülj,hogy engedik a kapcsolatot.....

2011. máj. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
86%

Én vagyok, aki nem engedné, hogy 17 éves pasid legyen.

Azért anyukám, mert ugyan csak 3 év van köztetek, de te még gyerek vagy, ő meg lassan felnőtt. Nem mindegy, hogy van egy 25 évesnek 28 éves barátja, vagy egy 14 évesnek 17 éves pasija.

A 3 és a 6 éves között is csak 3 év van...

Gyerek vagy még aranyom, van még időd felnőni.

Ja és nyugodtan pontozz le, ebből is látszik, milyen szörnyen felnőttesen viselkedsz.

2011. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
98%
Én sem engednélek el, sőt ennyi idősen a barátaimmal Velencére nem engedtek el 2 napra, nemhogy a "pasimmal". Nem is való egy 14 éves mellé egy 17 éves. Én elgondolkoznék a helyedben, hogy mit akarhat tőled ez a srác...
2011. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Kérdező!


Édesanyád félt Téged, hiszen 14 évesen még bőven gyerek vagy. Ha nem féltene, nem is lenne jó szülő!!!

Ismeri Anyud a fiúdat? Ha nem, akkor mutasd be Neki mihamarabb, és ha látja, hogy normális pasi, akkor talán megenyhül, legalábbis bízni fog Bennetek.

A másik pedig, hogy még ha több fiatal is van együtt, a legnagyobb óvatosság ellenére is érhetik bajok őket. Egyszer még hálás leszel Édesanyádnak, hogy így figyelt Rád.


26/L

2011. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó vagyok, még annyit írnék, hogy talán nem csak a barátodat kéne bemutatnod Anyukádnak, hanem hívd meg a többieket is, akikkel menni szeretnétek, akár többször is vendégségbe, hogy hadd ismerje meg őket. Talán így nagyobb esélyed lesz rá, mintha azt sem tudja, kikkel utazik a 14 éves gyereke.


26/L

2011. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
91%

Visszagondolva - pedig nem volt annyira régen - én 14 évesen csak az este 9-ig tartó gimisbulira mehettem el, már ha elmehettem egyáltalán.

Nem hogy a PASIMMAL plusz pár IDEGENNEL a BALCSIRA ráadásul több napra????!!!!

2011. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!