Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Zavarnak a melleim! Nem tudom...

Zavarnak a melleim! Nem tudom miért, zavar hogy ott lötyög, hogy pólón, pulóveren keresztül domborodik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

egyszerűen idegesítő és amikor pólóban vagyok azt hiszem hogy mindenki engem néz, és idegesít pl ha futok ott két nagy labda lötyög, IDEGESÍTő, és arról nem beszélve hogy szégyelem is!


Milyen ruhadarabokkal fedhető el hogy ne legyen feltűnő?


2011. máj. 14. 13:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok:(
2011. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Engem is idegesítenek. Mondjuk nekem sosem voltak túl nagyok(szerencsére), de még így is. Amióta vannak. Most 18 vagyok, és nem nőttem ki.
2011. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Érdekes. Én is igy vagyok. 18évesen... :/ Hordok melltartót is, 75/B-set, és ugy látom és érzem, mintha vagy 100-as melleim(tőgyeim?) lennének.. Gusztustalan :(

14 éves koromban 85-ös volt a melltartóméretem, azóta fogytam jó 20kg-t... :D Kisebb lett, de ennél kisebbet akarok. Zavar. :/

2011. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Áhh örülök hogy nem csak én gondolom így. :D
2011. máj. 15. 22:52
 15/23 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! :)


Nem írtad, mennyi idős vagy, de gyanítom, hogy még nagyon fiatal, a kamaszkorod elején járhatsz. :) Jól sejtem? :D


A cicid növekedését megállítani sajnos nem tudod. Tornaórára szerezz be egy sport melltartót, ha van tesi, aznap reggel azt vedd fel és így nem fog lötyögni a cickód.

Inkább légy büszke a méreteidre! :) Az én melleim csak kb. 15 éves korom körül kezdtek fejlődni, miközben a többi lánynak a gimis osztályomban már elég szembetűnő méretei voltak, én meg emiatt szégyelltem magam. :)


26/L

2011. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó :D Amúgy nem tudom mi a jó abban hogy vannak xD
2011. máj. 16. 18:47
 17/23 anonim ***** válasza:
59%

Én elmesélnék mindent, és megkérlek rá, hogy ilyen módon ne próbálkozz kisebbé tenni a melleidet:

13éves koromban 90/b-s melleim voltak, igaz én magam sem voltam kis darab, 158cm és majd' 80kg... :D Elkezdtem fogyózni, koplaltam, vagy zabálások után hánytattam magam, hashajtókat szedtem, volt, hogy egy hétig alig ettem, napi 300kcal-on éltem.... lefogytam 20kg-t. Igaz, nyaranta többet, mert sosem voltam otthon főleg tavaly, majdnem sikerült 50kg alá mennem.... Kisebb lett a mellem, mert főleg amiatt kezdtem fogyni, mert nekem vki(az én kedves és jó anyukám, akit legszívesebben elásnék élve) azt mondta, ha fogyok kisebb lesz... de hogy én így szép vagyok, tetszek a pasiknak(13-14évesen...köszi), és hogyennél kb nem fontosabb semmi...

most 75b-s amellem, és nagynak találom. ne ess ebbe a hibába, fogadd el önmagad. a te saját érdekedben.

18L

2011. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok kamasz, sőt, már gyereket is szültem, mégis zavarnak engem is. Pedig "csak" 80 B-set hordok, de mikor futok, vagy hason aludnék, nem igazán jó. Emiatt utálom a futást is, akármit veszek fel, ott ugrálnak le-fel... Hát, én is megelégednék egy fele ekkorával, pedig hangsúlyozom, az enyém sem nagy!
2011. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. aug. 6. 14:56
 20/23 anonim ***** válasza:

hány éves vagy kérdező????ezt még nem írtad meg, többen is kérdeztük....


amúgy vegyél sportmelltartót, abból is kisebbet ami majd jól leszorítja a melleidet és kész.

2011. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!