Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Hányingerem van...

Mit tegyek? Hányingerem van magamtól. (többi lent)

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút 1 éve, akibe tavaly nyáron nagyon szerelmes voltam, de aztán összevesztünk és nem is igazán beszéltünk. Most áprilisban újra elkezdtünk beszélgetni és rájöttem, hogy még mindig nagyon szeretem. Összejöttünk, de nála a járás nem azt jelenti mint nálam. Sportol és tudom, hogy nagyon kevés ideje van, de azért igazán találkozhatnánk hetente 2-3x sulin kívül. Amúgy is suliban simán letagad...meg teljesen másként viselkedik.

Múlt hét csütörtökön smároltunk először.

Tegnap voltunk házibuliban, de a barátom hamarabb elment. Én meg ottmaradtam még 5 fiúval. Nem ittak meg semmi, szóval nagyon normálisak voltak. Azonban volt egy fiú aki nagyon nyomult rám. Először nem tűnt fel, de most, hogy visszagondolok nagyon durván nyomult. Amikor meg elmentünk egyszerűen lesmárolt. Mondtam neki, hogy nem kéne hiszen van barátom. És még ismerik is egymást, évfolyamtársak. Mondott még valami olyasmit is, hogy neki csak én kellek.

Mit tegyek? Folyamatosan hányingerem van, és gyűlölöm magamat. Elmondjam a barátomnak hogy mi történt vagy sem? Ááá légyszi segítsetek.

Én 15 éves vagyok a fiúk pedig 16 évesek.


2011. máj. 22. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Keress masik fiut. Ennek a fiunak nem kellessz. Letagad a suliban, akkor ez nem akar semmit
2011. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne mondd el.
2011. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mond el neki. Mindent pontosan úgy mesélj ahogy volt. Sokkal rosszabb ha mástól tudja meg. Egyébként szerintem is szakítanod kéne vele. Nem érdemel meg téged. :S
2011. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Jobb, ha Te mondod el a "barátodnak", hogy az a másik fiú egyszerűen lesmárolt, mintha ő dicsekedne el a pasidnak. Az isten se mossa le Rólad, hogy Te nem akartad azt a csókot, a folytatást el tudod képzelni...

Egyébként nekem is az a véleményem, ha szereted, ha nem, nem érdemel meg Téged, szánd rá Magad, és rúgd ki.

2011. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha letagad az iskolában, iskolán kívül alig találkoztok, miért vagytok még együtt? Értem, hogy te szereted, de ha ő is szeretne megpróbálna minél több időt szakítani Rád is a sport mellett és a suliban sem tagana le. Nagyon úgy tűnik, hogy ő nem szeret. Egy ilyen kapcsolatnak nem sok értelme van.

A legjobb, amit tehetsz, hogy elmeséled mi történt a buliba miután ő elment. Pl.: "Beszélgettünk még egy kicsit, jól éreztem magam, aztán amikor elindultunk hazafelé Xy lesmárolt. Nagyon meglepődtem, nem is tudtam mit tegyek, csak azt mondtam, ezt nem lehet, nekem barátom van, akit szeretek. Aztán el is jöttem gyorsan."

Egyébként tényleg gondold át, mi értelme van így a kapcsolatnak..

16/L

2011. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor meg elmentünk egyszerűen lesmárolt. Mondtam neki, hogy nem kéne hiszen van barátom.



HA NEM AKARJUK HOGY VKI MEGCSÓKOLJON AZ NEM CSÓKOL MEG...mg hogy nem KÉNE?--

ez nem vmi egyértelmű.....

2011. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez hogy letagad,elég meredek,de te döntésed..

szerintem mond el neki h mi történt a buliba,és kérdezd meg hogy mért viselkedik másképp a suliba,és hogy mért tagad le

2011. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!