Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Belenézek a tükörbe és undorod...

Belenézek a tükörbe és undorodom magamtól. Mikor van már ennek az egész kamaszkornak vége?

Figyelt kérdés

Elegem van a pattanásaimból,már teljesen kikészítenek.Most is nézegettem magam a tükörben én elkezdtem sírni.. Már elegem van.Annyi mindent kipróbáltam,de semmi sem segített.Utálom,hogy minden képen,videón látszanak és csak egyedül nekem ilyen a fejem a barátaim közül.:(

Jövőhéten megyek a bőrgyógyászhoz,de félek ő sem fog tudni segíteni.. félek,hogy amiket ajánl azok sem fognak használni. :(

Ti is voltatok ilyen helyzetben?Hogy oldottátok meg?Vagy maguktól elmúlt minden?

15/L


2011. aug. 5. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Én is azt hittem, hogy nekem nem fog használni semmi sem, de aztán pont egy éve elmentem a bőrgyógyászhoz , adott gyógyszert és most kb az a legnagyobb problémám, hogy rosszul áll a szemöldököm :)

Ne aggódj ad neked is elmúlik, csak vigyázni kell az ilyen készítményekkel, igaz nekem használt, de idő előtt abba kellett hagynom a szedését mert nagyon nem megbetegített a szer, bár ez azt mondják egyénfüggő

2011. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem Te vagy az egyedüli, akinek ilyen gondjai vannak. Ezért nem szabad elkeseredni! Biztos benned is van valami szép.
2011. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

és is így vagyok:S

bőrömről(kis túlzással) szinte folyik a zsír már mindent kipróbáltam://

hajam is zsíros szivem szerint naponta mosnám a hajam,de az meg nem tesz jót neki:///

14/L

2011. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Én úgy teszek rá ahogy van. Ha nem foglalkozol vele, eggyel kevesebb gond, ami miatt aggódhatsz.
2011. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én amikor 15 éves voltam tükör sima arcom volt, büszke is voltam magamara.De ahogy 18 éves lettem, hatalmas gyulladt pattanások jöttek ki az arcomon, kezdődött pár darabbal,és utána már minimum a napi 4 új pattanás.:( Még a nyakam is tele volt.Én is sírtam, azt hittem soha nem múlnak el.Én nem mentem se bőrgyógyászhoz,se kozmetikushoz.Itton kezelgettem, szappannal mostam,és 70%-os alkohollal törölgettem.Semmit nem segített. Eltel kb. 1 év,és nem jött ki új pattanás, a régiek, meg kezdtek eltűnni.Eljártam szolizni is, hogy a hegek színe ne látszódjon,és el is múltak, mire újra kifehéredtem.

Szóval nálam, kb 1,5 évig tartott. Hormonzavar volt/lehetett, az oka.

Ilyen korban tombolnak a hormonok, teljesen természetes, hogy pattanásaid vannak. Örülj neki, hogy mi előbb túl esel rajta!! ;)

Lényeg, hogy ne nyomkodd őket, mert heges maradhat, szerintem bízd a természetre,és esetleg a bőrgyógyászra. Hidd el mire negykorú leszel, már csak nevetni fogsz rajta!

Kitartás, nem vagy egyedül!!!! ;)


Nekem azóta is sima az arcom, egy darab hegem sincs,és azóta, jó ha volt 3 pattanásom!:))


25/N

2011. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Régi kérdés, de azért válaszolok én is. Nekem kb. 12-13 évesen kezdődött és nekem is nagy,gyulladt pattanásokkal volt tele az arcom évekig. Ez miatt magamba fordultam,az önbizalmam kb. egyenlő volt a nullával. Sokszor sírtam is ez miatt és mindig csak otthon voltam. Egyszer valaki mondta, hogy menjek el egy bőrgyógyász magánrendelésre. Ott felírták nekem a roaccutan nevű gyógyszert (nem tudom hogy forgalomban van-e még most is) és kb. fél év - 1 év alatt helyre jött teljesen az arcom. A lényeg az, hogy ne nyomkodd soha őket mert heg marad utána,nekem is sok heg maradt az arcomon a nyomkodástól,szóval ne nyomkodd!


És el kell menni kozmetikushoz,bőrgyógyászhoz.

2017. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!