Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek elengedjem 16...

Szerintetek elengedjem 16 éves fiamat?

Figyelt kérdés
Osztálytársa szülei elutaznak, és megengedték, hogy bulit tartsanak. Fiam és még 4 barátja( fiúk-lányok) szervezné, lenne kb. 20-25 ember. A buli egész estés lenne, tehát ott is aludnának, reggel összepakolnának és úgy haza...Csak hát nem lenne senki aki felügyelne rájuk, bízom a fiamban, de nem tudom,a többi ember nem vinné e bele valami h*lyeségbe... A barátait ismerem, ők rendben vannak, a többi ember meg az iskolájukból( gimnázium), edzésről, innen-onnan lenne.
2011. máj. 22. 16:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engedd el nyugodtan most fiatal ilyenkor kell buliznia nem 30 40 évesen.
2011. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan engedd el, nem lesz semmi baja, de ha nem engeded el akkor 1. nagyon megharagszik rád, 2. úgyis megtalálja a módját, hogy elmenjen...
2011. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Engedd. Engem nem engedtek és egy szociofób idióta lettem :)
2011. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Nem mondom hogy nyugodt szívvel, de 16 évesen épp határeset nálam, valószínűleg elengedném. De megmondanám neki, hogy ha elcseszi a bizalmamat, a következő bulija 18 éves korában lesz.
2011. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem engedtek mindenhova, egy feltétel volt: Mindig el kellett mondanom, kivel hova, mikor mettől meddig, a változásokat is.

Ennek eredmény az lett, hogy én felhőtlenül szórakoztam, és mindig tudtak mindent anyámék, soha nem hazudtam.

kb 14-13 éves koromtól.


Engedheted szerintem.

2011. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
16 évesen már elengedtek engem is, és soha nem volt semmi probléma azokon a házibulikon! Hidd el vigyáznak ők egymásra. És inkább most kezdjen el bulizni, és fejlessze a szociális készségeit, minthogy egyetemen avgy még később kezdje, mert az elég szánalams, és sosem éri utol a többieket. Ha nem engeded el akkor frusztrált lesz ettől. Kérd emg hogy a buli végén írjon egy sms-t hogy minden oké meg hogy hol van aztán az szerintem még a legnyugtalanabb szülőnek is elég kell legyen :)
2011. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!