Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elengedjem a másfél éves...

Elengedjem a másfél éves kislányomat?

Figyelt kérdés

Én hétvégente dolgozom olyankor az apukája vigyázz rá szombaton estig, utána át viszi anyóshoz és vasárnap délután megyek érte. Most kitalálták anyósomék, hogy ki viszik strandra de valamiért én féltem és nem szívesen engedném ki.

Én túlzom el a dolgokat?


2011. máj. 24. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, biztos, hogy nem engedném el! Ha az én másfél éves fiamból indulok ki, akkor nagyon sokszor még itthon a szobában kitalál olyan dolgokat, amikkel a frászt hozza rám, pedig ott vagyok mellette.


Egy másodperc nyugtom nem lenne, ha a mama (még ha nem is idős) vigyázna rá egy olyan veszélyes (életveszélyes) helyen, mint a strand.

2011. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztos ,hogy nem engedném el!Biztonságosabb lenne ,ha te vagy az apukája menne,vagy legyen az ,hogy náluk(anyósodéknál) felállítanak egy felfújhatós medencét .
2011. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Nekem még csak 4,5hósa fiam.

De nem hiszem hogy elengedném anyóssal biztos nem!

Anyukámmal is csak úgy hogy én is megyek.

Annyi rosszat hallani, leforrázza magát, ki esik az alakon... És ez mind otthon, nem még a strandon, elég elfordulni és megvan a baj,talán még úgy is előfordulhat ha ott álnak fölötte

2011. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megbízható, akkor nyugodtan engedd el vele, hiszen mégiscsak a nagymamája. Biztosan nagyon vigyázna rá, és mindketten nagyon jól éreznék magukat. Örülj, hogy ilyen nagymamája van, akinek nem teher az unoka, hanem a gyereknek szeretne programot csinálni.
2011. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem szívesen engedném ki. pláne, ha amegérzésem sem lenne jó akkor tuti nem engedném.
2011. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én elengedtem. olyan boldog volt mind a kettő és a máris szinte tökéletes kapcsolatuk ha lehet, még jobb lett. megbízom az anyósomban ( a férjemet és a sógornőmet is tökéletesen felnevelték, ott is nagyon jó a kapcsolat ), tudom, hogy maximálisan, erején felül is odafigyel rá, tud vele bánni és hallgat is rá a lányom. ha nem így lenne, nem engedném el.
2011. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!