Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elengedjem a 3és fél éves...

Elengedjem a 3és fél éves gyereketeket ovis kirándulásra úgy hogy a szülő nem mehet vele?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha egynapos a kirándulás,akkor miért ne?Főleg ha ő is el szeretne menni!A nővérem óvónő,és ők is elvitték a kiscsoportosokat kirándulni,és nagyon élvezték!

De te ismered a gyerkőcödet és az óvónőket annyira,hogy ebben dönteni tudjál!

2009. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedtem,nagyon élvezte. Mondjuk a sogornőm is ott volt,és az óvónők is jó fejek,megbízom bennük.
2009. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Nálunk sem mennek a szülők a gyerekekkel, csak kb. 4 felnőtt. Eleinte kiharcolták, de aztán az ovi úgy döntött, nem finanszírozza, hogy a szülők kiránduljanak a közös pénzből.

2009. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem simán elengedheted, az ovónők sem vállalnák be ha nem lennének biztosak abban h minden jól fog menni.
2009. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyára el lehet engedni hisz sok óvodában így csinálják. De én személy szerint nem tenném. Szerencsére a mi óvodánk elég kicsi és több szülő el szokott jönni. Az iskolai kirándulásra is el szoktam menni több szülővel együtt. Természetesem a költségeket mindenki maga fizeti nem az iskola.
2009. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
utáltam amikkor elvitték a kicsiket olyan veszélyes buszozni!!! Mindig mérges voltam ! A kicsi ovodásnak jó lett volna a városi séta is az ovoda körül !!!
2009. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk kiscsoportban nem volt kirándulás.Most középsős,és most lesz május 11-én,a jászberényi állatkertbe.Nálunk mehetnek a szülők is. Sőt ez meg is lett szavazva,hogy szinte minden szülő megy.Ráadásul megengedték,hogy vigyem a 3 éves kisfiamat is,aki még nem ovis.


Üdv:egy 3 gyerekes anyuka

2009. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem miért lettem leszavazva? Mert ahová mi járunk ott el lehet kísérni a gyerekeket a kirándulásra?

Vagy mert én szeretem el kísérni a gyerekeimet ha lehet és rajtam kívül még sokan meg teszik.

Bocs hogy le írtam a véleményemet!!!

2009. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de mivel én nem mehetek,vagyis már nincs hely a buszon, így nyugisabbnak látom ha itthon maradunk,lesz még rá alkalom elég,hogy kiránduljunk!
2009. máj. 1. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!