Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Én egy 16 éves fiu vagyok....

Én egy 16 éves fiu vagyok. Nagyon szeretnék eljutni az Egyesült Államokba de kéne egy kis segitség hogy hogyan. Szeretnék allampolgár lenni de hogyan? Hogyan kaphatok vagy szerezhetnék Zöldkártyát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott kell születni ;) Na jó, arról már lemaradtál, tehát a mostani megoldás, hogy meg kell hozasodnod egy Amerikaival ott. Ezek után majd megkapod a zöldkártyát, néhány évre rá, ha szerencséd van, akkor meg az állampolgárságot - persze közben nem szabad elválni. Ha úgy találod, házasodhatsz pénzért is, de annak bizony ára van.
2010. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ez az egyetlen módja a kijutásnak.

Ha szerencséd van és olyan a munkád ami ott is keresett akkor elintézheti egy ottani cég is a zöldkártyát majd 5 év múlva úgy tudom igényelheted az állampolgárságot.

Vagy kimehetsz ottani egyetembre az lenne a legegyswzerűbb de ahhoz nagyon sok pénz kell.

Hallottam ösztöndíjról amerikai egyetemekre de sajnos ehhez nem értek.

2010. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*ottani egyetemre az lenne a legegyszerűbb

Bocsánat a félreírásokért!

2010. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

VAgy a zöldkáryta egy másik módja a lottó.


[link]

2010. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

- zoldkartyalottozz minden evben (18 evesnek kellened legalabb ehhez)


- hajts egy jo szakma kitanulasara Magyarorszagon


- vagy ha van ra penzed, jarj egyetemre az USA-ban es onnan konnyebb mar megoldani a maradast.


Valamelyik elobb-utobb bejon. En igazi hazassag altal jottem ki es azt mondanam, hogy semmikepp ne kockaztass meg egy papirhazassagot. Ma mar ki tudjak szurni ezeket. Nem ez a modja! De akar meg is ismerhetsz egy am-i allampolgart, akibe bele szeretsz es osszehazasodtok. Ezt nem tudhatod. Szoval azert van megoldas.

2010. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is ez a tervem, de nekem kicsit késsőbb mert csak 14,5 vagyok és már gondoltam rá hogy ha sikerül szeretném elvégezni a Yale Egyetem drámaszakát és ott is maradni utána is
2010. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó terv ha van több mint 10 millió forintod.(és most keveset mondtam)
2010. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
14,5 éves lány vagyok megint és köszi
2010. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!