Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felsorolnátok azokat a dolgoka...

Felsorolnátok azokat a dolgokat amiken még átfogok menni az életben? 14/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
foglalkozz a mával , ne akarj felkészülni mindenre .. majd rájössz ;)
2011. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágódj azon, hogy mi lesz. Sose lehet tudni mi vár az emberre az életben. De ez a szerencse, hogy nem lehet tudni.
2011. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenen.
2011. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

érettségi, szerelmek, csalódások, szakítások, szex, féltékenység, barátnál alvás, anyóspajtás megismerése, felvételi, nyelvvizsga, munkakeresés, diploma, vizsgák, buli, piálás, pasik pasik és pasik, fogamzásgátlás, nőgyógyász, terhességi teszt hány csíkot is mutat? :D, beilleszkedés a munkahelybe, nem segítenek a kollégák, farkastörvények, hitelfelvétel, lakás, különköltözés, összeköltözés, vállaljunk gyereket? miért nem jön a baba, hurrá jön a baba, babaszoba, szülés, vajúdás, öröm és öröm és nem alvás...

szóval sokminden és még 1001 :) tetszett a kérdésed :)

2011. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

magán az életen... de nem átmenni kell rajta, hanem élezni:)

sok sikert hozzá:))

2011. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Sok mindenen.14 évesen én pld. azt hittem,hogy annál szörnyűbb,ami akkor történt velem,már nem is lehet.Pedig csak egypár csalódás volt az életben,az iskolában.Viszont most.. sz.r az élet:D 15 évesen rájöttem arra,hogy kevés emberben lehet megbízni,és nagyon vigyázni kell mindenkivel..hogy hogyan jöttem rá?Majd kitapasztalod te is.Ez csak a középiskolás években következik be.
2011. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

ott van a vérzés is, minden hónapban pokoli hasfájásod lesz, néha hánysz is :)

aztán jönnek a "barátnők". Megbízol bennük, aztán a hátad mögött kibeszélnek, utána meg jópofiznak... Rengeteg női barátság megy tönkre a női hülyeségek miatt. :(

2011. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsónak: gondolom 14 évesen már menstruál, és nem mindenkinek fáj a hasa pokolian, sőt én még soha nem hánytam ettől pedig már 20 éve megvan :)
2011. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

továbbtanulás,érettségi,bulik,szerelem,szex,diploma,nyelv vizsga,

munka,család,gyerekek...rengetek minden!:)

2011. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!