Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 évesen álomvilágban élek!...

18 évesen álomvilágban élek! Ez mennyire baj? Mindig álmodozok, egyszerűen meg akarok szűnni a valóságtól. és a vele járó dolgoktól.

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, mert mindig egy jó kis kalandra vágyok.. és nem internetről ismerkedni.. És baj hogy mindig találok kivetni valót egy pasin.. Meg komolytalan is vagyok ez is hozzá járul, Szüleim szerint épp ideje lenne átlépjek.. a dolgokon. Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. aug. 23. 13:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Én is ilyen vagyok de imádom, bár én 22 de nem akarok ebből kilépni, állandóan álmodozok jár az agyam legtöbbször fiúkon vagy 1en és hiszek a hercegben hogy eljön, szerelmes vagyok valahogy 2lépéssel a föld felett járok...de nekem sincs barátom..:(..sztem ez nem baj élj mert csak 1x lehet!!
2011. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
10%
Mi a kérdés? Egyszer mindenkinek fel kell nőnie, és neked is itt lenne az ideje.
2011. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%

18 évesen álmodozni kicsit kései már, hat-hétévesen még oké. Mindig találsz kivetni valót egy pasin, miért, te netalán tökéletes vagy? ;) Nőj fel és ne álmodozz, ne álmodd az életed, hanem éld az álmaid!


29/F

2011. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%

Ha kikerülsz a való életbe, úgyis megszűnik ez. ha tetszik, ha nem. Lehet, fájdalmas lesz, és sok csalódás ér majd emiatt. Nekem volt egy ilyen párom, aki folyton álmodozott, vágyakozott, hogy 2 hónap alatt átalakítjuk a házunkat habos-babos szépen szinezett palotává. És amikor tájékoztattam, meg fogom valósítani, de az anyagiak miatt felejtse el a 2 hónapot, én lettem a legmocskosabb gané, amiért visszarántottam őt a földre, nem igaz, hogy én még álmodozni sem hagyom....

35f

2011. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azt én sem mondom hogy tökéletes vagyok.. De sajnos válogatos.. Szeretnék változtatni de nem tudom hogyan.
2011. aug. 23. 13:47
 6/23 Hailey13 ***** válasza:

amit az első válaszoló leírt az szép és jó, de meddig vársz az igazira? 40 évesen rájössz hogy kéne valaki, amikor már a legtöbb nőnek férje és gyereke van?

szerintem kedves kérdező, egy kicsit több férfit nézz meg. nem hinném hogy minden sarokban (képletesen:D) találsz egy szőke herceget. de ha nyitott szemmel jársz, rájössz hogy mindenkiben van valami, ami csak arra vár hogy felfedezzék. egy csodabogár is lehet a te szerelmed:) nem gáz nem ciki hogy nem volt még barátod, de szerintem lassan ideje lenne lejjebb adni a lécet.

és pont arról van szó, hogy egyszer élsz, de te még nem éltél semmit csak álmodozol.

2011. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem mások értékrendje (pl. rossz az álmodozás) miatt ne kényszerítsd bele magad olyan helyzetbe, amiben nem érzed jól magad (pl. párkapcsolat).
2011. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Keresd az izgalmakat! Járj el bulizni, egy csapat őrült taggal és biztos nem fogsz unatkozni!:)
2011. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

szia! Akkor most megfogtad az isten lábát! mert én meg egy álmodozó fiú vagyok ! Na nekem azért volt egy barátnőm! álj mellém és megmutatjuk a valóságos világnak! Hol laksz ?

23 éves leszek oktoberben!

2011. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

18 évesen én is ilyen voltam, sőt 28 évesen is, én sem voltam elégedett egy pasival sem maradéktalanul, mindenkiben találtam hibát. Olyannal meg nem akartam együtt lenni, aki iránt nem érzek szerelmet. Én is aggódtam emiatt eleget. Már azt hittem, hogy nem is lesz senkim, amit nem is nagyon bántam, mert úgy voltam vele, hogy inkább egyedül, mint olyannal, akit nem szeretek.

Aztán mégis találkoztam valakivel, aki ugyanúgy nem volt hibátlan, mint a többiek, először nem is randiztunk, csak haverok voltunk, aztán mégis beleszerettem. Azóta nekem ő a legtökéletesebb pasi. :) Nem bántam meg, hogy vártam rá.

32/N

2011. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!