Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Nem gondolta...

Mit tegyek? Nem gondolta komolyan?

Figyelt kérdés

volt (van) egy barátom (haver) és ő elballagott, volt egy tavaszi fesztiválunk, az utolsó előadáson elmondtam, hogy hiányozni fog, és nem akarom, hogy elmenjen... mondta, hogy ne aggódjak, nem megy messzire, tudom a számát, hívhatom bátran, majd együtt lógunk... vigasztalni kezdett, hogy sírtam... (ő volt a legjobb barátom a suliban)

Még egyszer láttam, oda mentem hozzá, beszélgettünk, majd magától mondta, hogy hiányozni fogok neki... azóta elment, nem láttam... online sem... de már, hogy nekem is hamarosan vége lesz az évnek, úgy gondoltam, beszélek vele, hogy akkor mizus vele, mikor lógunk már együtt... ma feljött a neten, online, elérhető volt, ráírtam, de nem reagált... majd kb 3 perc múlva lelépett...

Nem tudom mire vélni... kezdem úgy gondolni, hogy el kéne felejtenem... Csak nagyon rosszul esne, ha ennyibe nézne, hisz jóban voltunk...


a kérdésem az, hogy szerintetek telefonon kellett volna beszélnem vele? Majd egy idő után keresem még, de nem tudom, hogy mikor... egy sms-t terveztem majd, hogy küldök neki... várjak vele 1-2 hetet?

Ha arra sem reagál, akkor elfelejtem...

Csak olyan hihetetlen, hogy semmibe vesz azok után... (ha tényleg ez a helyzet)

18, l


2011. jún. 4. 02:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Velem is előfordult már, hogy felmentem egy közösségi oldalra, meguntam beléptem máshova de onnan nem jelentkeztem ki, ezért még látható voltam. Szóval lehet csak erről van szó. A netet nem szabad komolyan venni. Vagy az is lehet h fent volt, de lefagyott a gépe és azért nem látta hogy írsz neki. Ne legyél már ilyen kis buta belemagyarázós :) Próbáld meg még 1x. Ha jóban voltatok miért tenne ilyet? Én olyan gimis oszt. társaimmal is beszélek néha akikkel fasírtban voltunk (5 éve ballagtunk).
2011. jún. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem sem direkt csinálta :)

legjobb barátnőm magyarországon él(én elköltöztem Londonba) és valamikor írtam neki de nem reagált majd néhány perc mulva kijelentkezett.Nagyon ritkán érjük el egymást úgyhogy mindig próbálkozunk szóval nem hiszem hogy azért lépett le mert már nem akar a barátom lenni :) (ez kb. 1 hónapja volt,tegnap beszéltünk újra)

ne félj,próbáld meg még1x :))

2011. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!