Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal másfél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal másfél éve vagyunk együtt. És pénteken nagy meglepetésemre olyan dolgokat mondott hogy e lélegzetem is elakadt. Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy örökre velem akar lenni és én vagyok a mindene.Mindez szex elött történt nemtudom ez mennyire befolyásolja a férfiak gonodlkodását de remélem nem csak azért mondta leszögezem máskor is szokott ilyeneket mondani de ritkán.tegnap viszont ballagási ebéde volt és nagyon berúgott én pedig hazajöttem mert megharagudtam rá,viszont este irt egy smst hogy szret és sajnálja a tegnapit ma viszont azt mondta hogy nem is találkozunk mert fáradt és ez nagyon rosszul esett!Ha én lennék a mindene csak be tudna jönni legalább este hogy találkozzunk nem?Légyszi normális válaszokat!ÉS a fiúk csak úgy nem szoktak ilyeneket mondani egy lánynak ha nem gondolják komolyan nem?
2011. júl. 3. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ballagási ebéden berugott? de mi ezzel a baj? mármint, nem csalt meg vagy ilyesmik.. de amugy ha már másfél éve együtt vagytok, akkor nem baj, ha ilyeneket mond :)
2011. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
mind ilyeneket mond..de 100ból 1 se gondolja komolyan..:D
2011. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

anyám ez a kombinálás...

Azon csodálkozok hogy nem azt szűrted le ebből hogy megcsalt és csak azért mondta:D

2011. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit szex előtt, után vagy közben mond, azt oszd el kettővel. Biztos komolyan gondolja, de olyankor a fiúk tudatállapota kicsit megváltozik... ilyenkor a lányok nagyon megszépülnek: csábítóak és vonzóak lesznek... :-)


És ne kombinálj ennyit! A fiúk ennél egyenesebbek.

2011. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!